Сінгапур, AOS економіки на шлях рекордні 15% зростання в 2010 році

Протягом багатьох років, Сінгапур, AOS економічний розвиток був гарячою темою для всіх, хто зацікавлений у найбільш швидко зростаючих економічних регіонів світу – Південно-Східна Азія. Недавні дослідження, проте, прогнозує, що регіон, AOS зростання скоро карликові своїх попередніх (вже зразковий) темп, і піднятися на приголомшливі 15% зростання в 2010 році. Як економічне відновлення поширюється по всьому регіону, Сінгапур унікальними можливостями для надання десятиліть зростання в ряді центральних галузей від виробництва до фармацевтики.

У той час як, AOS легко перебільшити коли справа доходить до фінансових дія відбувається в таких місцях, як Сінгапур, конкретної статистики надійної, які надходять безпосередньо від Міністерства торгівлі та промисловості, група відповідає за регулювання та моніторинг економічного зростання та розвитку в усьому країни. Коли його запитали про те, які чинники, здавалося, в центрі Сінгапуру, AOS зростання, велика заслуга було дано з тим, що Тихоокеанський регіон Азії в цілому продемонструвала високу швидкість, Äúbounceback, AU після недавньої рецесії страждає велика частина Західний світ.

Сінгапур зокрема процвітала через його відкритої економіки, вважають експерти. Регіоні, як відомо, дружніх підприємців, які прагнуть перейти бізнесу або створювати нові. Низькі податки, впорядкувати бізнес-процеси, і в цілому процвітає корпоративному середовищі роблять для міцну основу, в якій будь-якої галузі може зрости, і авантюрний інвестори звертають увагу. Зокрема, фармацевтики та електроніки домінували в останні роки, додавши до країни, AOS вже плідним виробничому секторі (підтриманий добре підтримується експорт економіка, яка відбулася і зроблено добре, навіть у періоди повільного зростання).

Що стосується виробництва, ці номери тут також відображають той факт, що Сінгапур, AOS економічного зростання випереджає навіть найоптимістичніші прогнози. Недавні повідомлення, знову ж з Міністерства торгівлі та промисловості, показує, що підприємства, що спеціалізуються на виробництві розширили вражаючі 46% порівняно з лише торік. Це, мабуть, випадок, коли зростання економіки в цілому допомогло підвищити ефективність бізнесу в конкретних секторах непередбачуваним чином. Простіше трохи ясніше, в той час Південно-Східної Азії, Сінгапур включена, завжди була основні експортні мобільних комп’ютерів і бездротових технологій, то тепер вони також одним зі світових, AOS найбільшими споживачами таких товарів.

Із зростанням рівня життя в країні зростає, захоплюючі можливості також починають цвісти для пристрасних підприємці шукають можливість рости. Уявіть собі, зростання і прибутку, якими користуються компанії-виробники в країні з незмінно високою експортних і внутрішніх продажів. Фармацевтика теж зараз прописують і розподілені більш в регіоні Сінгапур, що робить це ще один великий внесок у показники зростання, які мають аналітик приголомшений.

Якими б не були причини 15% стрибок, однак, в нижньому рядку залишається ясною: Південно-Східної Азії, і Сінгапур, зокрема, є одним з найбільш родючих земель, в яких, щоб виростити бізнес останнім часом, і являє неперевершені можливості для мотивованих підприємця.