Тиждень в огляді

Тиждень в огляді.

Це був дуже повчальний і складною тижня. Режим дня починає формуватися модель, і дуже скоро ця річ мережевий маркетинг стане другою натурою. Я знаю, що є певні речі, які повинні бути зроблені для того, щоб бути успішними, і вони повинні виконуватися щодня. Як вони туди здійснюються і в якій пріоритетом є особистим рішенням, але вони повинні отримати проводилися.

На форумах, аналіз ділових пропозицій, керування посиланнями і рекламою, відстеження кампаній, Написання статей та подання. Давайте не забувати, управління сайтом, пошукова система уявлень, пошуки і побудови списку. Які відгуки про продукт і розвитку. Ми знайшли новий продукт, ми розглянемо його, отримати його на наших сайтах, і почати маркетингу зазначеного продукту. Це саме по собі є трудомістким процесом, але, безумовно, необхідні, якщо ми будемо рухатися вперед з нашим бізнесом.

Ми повинні постійно будувати наш список, список. Список! Незалежно від того, яку організацію ви пов’язані з вами повинні бути клієнти! Один відвідувань часом не збираються підтримувати вас дуже довго, так що ми повинні постійно масажувати і будувати нашу базу даних клієнта і спробувати досягти лояльних і задоволених клієнтів. Що з клієнтської бази, яка постійно зростає і розширюється ми мертві у воді. Там немає ніякого реального секрет Будівництво клієнтської бази ми просто повинні пам’ятати, що це вимагає часу. Це не відбудеться за ніч, але замість цього живий, дихаючий організм, який треба годувати і харчується. З часом ми будемо мати величезну базу даних клієнтів, які допоможуть нам створити хороший дохід. Давайте дивитися в обличчя реальності, ми знаходимося в продажах, хоча ми називаємо це мережевий маркетинг. Це може бути партнерські програми, цифрові продукти або жорсткий витратних матеріалів. Це може бути просто інформація, яку ми продаємо, але у нас є на ринку і продавати нашу себе чи не так? Незалежно від того, що ми робимо в Інтернеті, ми всі у продажу тій чи іншій формі і, отже, повинен мати список. Я думаю, що ми побити цього до смерті

Рухаючись вперед давайте обговоримо проста річ, як на форумах. Ми відвідуємо форум для обміну інформацією та досвідом як позитивним, так і негативним. Я не кажу про чатах. Я обговорюю бізнес, пов’язаний форуми, як воїн форумі. Це місце, я йду, щоб отримати безкоштовну корисну інформацію, щоб запустити свій бізнес. Я міг би навіть знайти ділового партнера або нового продукту. Можливості безмежні! Я намагаюся, щоб відвідати кожен день, щоб подивитися, що відбувається, і, щоб допомогти моїм колегам маркетологів, якщо зможу. Я не ходжу туди тільки, щоб представити відповіді, які нічого не варті того, щоб дозволити мого підпису файлу, невелике оголошення, не було видно. Це не є метою бізнес-форумів. Уявити відповіді, тільки якщо вона у вас є дійсна і змістовну відповідь. Це не місце, щоб провітрити пральні або масовий ринок вашого бізнесу.

Робота вдома має свої переваги, але вона також має свої вимоги, як і будь-який інший бізнес. Це вимагає часу і зобов’язань кожної бізнес-день!

Успіхів вам у вашому домашній бізнес. У всіх нас великою і процвітаючою тиждень.