Топ 10 рад Email маркетинг

E-mail маркетингові кампанії стають все більш і більш популярним, і для дуже вагомі причини, вони працюють. Я можу буквально лягати спати, а вранці я можу прокидатися свіжим багато замовлень від моїх постійних клієнтів, які знаходяться на моєму списків розсилки. Це найкращий вид автоматизованої дохід, який ви можете знайти і дуже успішно в той же час. Чим раніше ви побудувати список адрес електронної пошти тим швидше ви отримаєте можливість заробляти гроші з нього в той час як у вас весело провести його!

Ось 10 порад Email маркетинг, щоб ваші кампанії йдуть на ура:

1. Тримайте сюжетні лінії з ваших листів короткий і творчим, тому що якщо ви не зробите то ви виявите, що ваші листи будуть просто не отримати відкритий. Ви будете часто виявляють, що помітний сюжетна лінія буде попередньо продати свою пропозицію перед перспективою навіть читати електронну пошту.

2. Перш ніж писати лист вирішити, який момент ви хотіли б передати, і якщо є щось, що ви хочете, щоб читач робити, переконайтеся, що ви говорите ім. Це відомо як заклик до дії, і це важливо, що ви через цю точку.

3. Завжди експериментів і тестів з метою отримання кращих результатів. Тільки один відсоток збільшення вашої відповіді маркетингової кампанії електронної пошти може мати величезний вплив на вашого прибутку.

4. Завжди персоналізувати повідомлення електронної пошти з одержувачами ім’я. Багато хто з провайдерів автовідповідач зробити це непросте завдання, і Aweber, лідер галузі, надає таку можливість і зробити його надзвичайно простий у використанні.

5. Завжди використовуйте авторитетної служби Autoreponder і переконайтеся, що, коли люди вибирають для отримання бюлетеня вони повинні пройти через подвійний відмову у процедурі. Це, в основному, коли хтось підпишеться на ваш електронний список вони будуть отримувати по електронній пошті, що вони повинні cllick для того щоб підтвердити, що вони насправді відмовитися дюйма законів про боротьбу з спамом стають особливо суворими, і це завжди краще бути в безпеці, а не шкода .

6. Витратьте час, щоб дізнатися, як написати хорошу якість змісту або платити комусь, щоб написати її для вас. Правильно складений лист з наполегливий заклик до дії може мати такий позитивний ефект, що було б нерозумно не поспішайте над письмовим.

7. Як часто при відправці пошти залежить від вашого ринку і ваші стосунки з абонентами. Деякі маркетологи відправити електронну пошту кілька разів на тиждень і піти з ним, де, як Інші роблять раз на місяць. Кращий спосіб це перевірити, і ви скоро дізнаєтеся, як часто застосуємо до вашого списку.

8. Деякі маркетологи роблять помилку в розсилці постійного пропозиції в свій список, і це зазвичай закінчується тим, що один результат, і це абонент буде просто натиснути на кнопку Відписатися.

9. Спробуйте і бренд вашої електронної пошти за першої ж можливості. Якщо у вас є логотип включити його в електронну пошту і це скоро стане визнаним в очах ваших передплатників.

10. Забезпечити текст і HTML версію електронної пошти. Деякі люди вважають за краще один над іншим, так що якщо ви пропонуєте і ви не помилитеся.

Саманта Мілнер є мати, Інтернет-маркетингу і співвласник власного бізнесу Інтернет-маркетингу називається DSM Publishing. Саманта пішов повний робочий день як інтернет-маркетингу в 2005 році і любить ділитися своїми успіху і досвідом з іншими.