Топ-3 великий жирний помилки інвесторів у нерухомість

Не інвестувати в нерухомість, поки ви читаєте цю звіт про три основних пасток, які пайовики потрапити.

Big Fat Помилка № 1-волею неволею Синдром Найгірше, що ви можете зробити в нерухомість або будь-якого бізнесу, щоб увійти в нього потрапило. Перш ніж почати вам потрібно встановити цілі і плани для досягнення цих цілей. Наприклад, якщо вашою метою є оптова 2 будинків на місяць, вирішити, які кроки ви будете приймати, щоб це відбулося (тобто прискоренням вашого маркетингу, роботи з ріелтором і т.д.)

Big Fat Помилка № 2 не-Непослідовність Маркетинг-не припиняйте маркетингу. Ми всі відчули бажання відійти від маркетингу доларів, коли призводить вливають в нього (або ще гірше, коли вони не наливу), але це з точністю до навпаки, що потрібно зробити. Фіксація в маркетинговому плані, принаймні 3-6 місяців для того, щоб визначити його ефективність. Завжди бути оцінки вашого маркетингового плану. Це є вашого життя в цьому бізнесі.

Big Fat Помилка № 3-Follow-Up, Follow-Up, Follow-Up-Якщо кому то наступна система має прибутку. Час і обставини визначають мотивацію продавця кожен раз. Якщо Саллі домовласник не готові продавати сьогодні, наступні з нею ще на 30 днів, і 30 днів після цього, і 30 днів після цього, поки будинок не отримує продані або помітний циклону.

Такі деякі загальні помилки, але більша помилка зі всіх результатів, коли ви не в змозі спробувати. Реальний бізнес інвестицій в нерухомість може бути дуже прибутковим, але також може часом бути неприємно. Не будь так боюся помилитися, що ви не намагаєтеся.