Упаковка гуарова смола в Рамі галузях Гуджарат, Індія

документ без назви

що гуарова смола?
Гуарова смола є гумка з насіння гуара рослина, використовується для ущільнення продуктів і розмірів, як для паперу та тканини. Гуарова заводу, також відомий як кластер рослина, росте в основному в Пакистані і північних регіонах Індії, з меншими культур, вирощуваних у США, Австралії, Китаї та Африці .. Він в основному використовується в якості згущувача й стабілізатора в консерви, це добре розчиняються і засвоюваній клітковини з низькою калорійністю, що, як відомо.
Гуарова смола широко використовується в:

Текстильна промисловість – розмірів, обробки і друку
Паперова промисловість – поліпшена формування аркуша, що складаються і щільніше поверхнею для друку
Вибухові речовини промисловості – в якості гідроізоляції агент змішується з аміачною селітрою, нітрогліцерин і т.д.
Фармацевтична промисловість – в якості сполучного або в якості розпушувача в таблетках
Косметика і предмети туалету галузі – загусника в зубних пастах, кондиціонер в шампунях (як правило, в хімічно модифіковану версію)
Нафтових і газових свердловин, гідророзрив пласта
видобуток
Hydro посіву – формування насіння підшипник “гуарова Галс”

Упаковка гуарова смола дуже відповідальна робота, оскільки це має бути зроблено таким чином, щоб зберегти високу делікатний продукт в хорошому стані протягом тривалого часу. Таким чином, Рама Industries розміщені високий рівень обслуговування в операції пакування, після виготовлення проходить через Siever безпеки і упаковані негайно в мішках, ніж пройшов через металошукач і після упаковки Продукту правильно зберігатися в окремому складі, поки він не вивозиться.
Наповнення контейнерів і герметизації них робиться під суворим контролем, так як це є дуже критичної точки. Мішки повинні залишатися в контейнері в будь-якому місці в межах від 20 до 45 днів, поки вона не досягне місця призначення і мають плисти через різних кліматичних умовах. Отже, правильний догляд береться у виборі контейнерів і начинку з мішків, так що покупці отримують товар в заводській у свіжому вигляді.

Число багато, номер партії, місяць Mfg., Exp. Дата і т.д. вказані на кожному і кожній сумці. Доставка в FCL багато, що складаються з 4 партій (кожен з 5 тонни).
Рама галузей великий досвід робочої сили, близькість до Кандла / Mundra порту, ICD Ахмедабад для JNPT, NSICT порту в будинок контейнера начинкою, суворий контроль якості та індивідуальні послуги, приніс нам визнання і нагороди від світу покупці знову і урядів на дому . Якість прийнятих систем Рамі Industries підтверджує міжнародні норми передбачають регулярні процедури, призначені для перевірки фізичних властивостей продукції, що поставляється. Кожна партія ретельно перевірити, щоб переконатися, що права якість пропонованих клієнтам крім відмінної упаковці. Якість зусилля на Рамі Industries була визнана в тому, ISO 22000, HSCCP, кошерне, GMP, хала сертифікації та підтримки HSCCP правилам і приписам.