Успішний підприємець – надихаючий приклад

Я був у привілейованому становищі, щоб подивитися багато успішних людей піднятися з убогості, приголомшливий фінансовий успіх. Але один з моїх колег і близьких друзів, Дженніфер Беннінг зробив це ефектно. Вона використовувала інвестиційний інструмент нерухомість, як її спеціалізації, але її, що вона зробила з ним і результатів, яких випливало, що дійсно послав мурашки по руці.

Дженніфер взяла саме 11 місяців, щоб прийти з невідомості більше $ 1000000 балансу банку долара. Вона зробила це з талантом і неймовірною творчості. Ось її розповідь.

Дженніфер прийшла з великої родини, і вона була наймолодшою ​​з 12 дітей. Вона щойно закінчила школу і почала своє нове життя в якості супутніх магазин відео та був швидко незадоволені і незадоволені її найближчі перспективи. Її старший брат Андрій був моїм соратником і дав дитині SIS деякі ідеї. Вона не була готова і в попередні роки, як школи було приємне враження і хлопчики і друзі підняли велику частину свого часу. Знадобилося важкої і низькооплачуваної деморалізованих досвід 50 годин на тиждень, щоб зареєструвати роботу з Дженніфер, що це було безумовно не те, що вона хотіла від життя. Вона стала ідеальним завдяки учня до самої роботи, яку вона прагнула відмовитися якомога швидше.

Озброївшись інформацією вона отримала в літературі ми всі читали, як група друзів, багато років тому, вона раптом побачила світло і відповіді були присутні там, де раніше були тільки питання.

Наступна формула добив у сітку з Дженніфер.

Рішення проблеми + = прибуток

У неї було кілька тисяч збережені, однак вона отримала допомогу від батьків було корисно, навіть якщо це дійсно вдавалося, що якби вона не отримала допомогу, вона все одно б домогтися такого ж результату. Її батьки запропонували розміщувати будинки, як Еквіті проти власності угода, вона знайшла, і це була краса.

Дженніфер відразу ж почав розшукувати угоду на місцевому агентів з нерухомості і брокерських будинків. Вона використовувала Інтернет широко і після декількох тижнів напруженої роботи не міг знайти те, що вона передбачається. Властивість з проблемами, які можуть легко бути встановлені для отримання прибутку. У сім’ї, зібраної вона передала цю інформацію для її брат Ендрю, який заохочував її, і дав їй більше натхнення, щоб продовжувати пошуки. У ту ніч вона була на інтернет знову, і вона раптом натхненні зробити більш широкий пошук більш дорогої нерухомості, як раніше вона була дивлячись на властивості за ціною нижче $ 200 000

Її новий пошук включені будинку під $ 1 мільйон. Там це було, запитувана ціна $ 520000 Вона зробила її дзвінки з розслідування її через питання старанність і результати виявилися цікавими. Будівля була великим 52 номерів пансіонату, що не звик. Літня жінка жила там її собі і шукав, щоб продати її, щоб вона могла заново знайти ближче до своєї сім’ї.

Дженніфер зробила пропозицію на майно на наступний день після огляду вона і подорожі додому, щоб поговорити з Андрієм і криза номеру. Вона знайшла будівлю, щоб бути у хорошому стані, якщо трохи біжать, здавалося твердої основи. Її ідея була для доступу до надлишкової внутрішньої вартості у власність шляхом отримання сертифікатів підрозділи для кожній кімнаті будинку. Її план був мати місце забарвлені і дрібний ремонт винесені на дах і екстер’єру.

Її пропозиція була за повну ціну запитав надання родовища склав всього $ 3000 і Escrow було 4 місяці або 160 днів. Постачальник був у великому поспіху, але без особливого інших конкуренція за цю будівлю, зрештою, вона прийняла умови.

Дженніфер також переговори безпосередній доступ до власності з тим, роботи можуть початися на її інвестиції. Вона ніколи не взяв кисть в її житті, але вона була мотивована і готові вчитися методом проб і помилок. За допомогою сім’ї та професійну допомогу на велику роботу, вона завершила всі, що вона передбачається в 55 днів на спеціальний депозитний періоду. Кондо сертифікати були заявлені і повільно починає проникати. Як тільки перші кілька увійшов, вона була агентом оцінки новоствореної студії і відразу ж були вони перераховані. Агенти впевнені думку, що кожен коштував від $ 30000 і $ 40000!

До того часу, Escrow прийшов і розрахунків повинна була відбутися, у неї було 15 контрактів на місці. Іншими словами вона вже продано 15 з 52 модних студій вона створила. За допомогою цієї акції, вона не повинні використовувати її батьки справедливості в свої будинки, щоб забезпечити фінансування, необхідне. Її продажі на вторинному ринку склав $ 612 542 яких перевищила ціну придбання з пансіонатом.

Керівники банків були зі шкіри геть лізуть, щоб запропонувати фінансування для цієї угоди, незважаючи на те, що вона не мала багаторічну історію роботи або будь безпосередній доступ до готівки. Власний капітал складається в своїх книгах, і вони не потрібні додаткові безпеки.

Звичайно, велика частина була ще попереду. Вона була гордим власником інших 47 квартир, які були в даний час належить їй вільно і ясно. Загальна вартість цих студії були в районі $ 1 з половиною мільйонів доларів.

Але це був не кінець історії. Тепер вона була готова і здатна додавши ще більшу цінність. Вона зауважила, що великий відсоток людей, що шукають в апартаментах був насправді інвестори, а не людей, які бажають населяють студії, щоб вона використовувала кербуда для заповнення існуючих вакантних цієї будівлі. Це було ще одне збільшення вартості, тому що з існуючим орендарем оплати оренди квартири тепер інвестиції готовий пакет. Тільки те, що це потенційний інвестор хотів, і необхідних для забезпечення власних фінансів.

Роблячи таким чином, вона додала ще більшу цінність, так що її остаточне повернення після розраховані всі витрати були майже $ 2 млн до оподаткування. Вона продала останню квартиру майже до дня через рік після першого знаходження будівлі в Інтернеті.

Для Вашого здоров’я і швидкого успіху,
Мартін Томас (C)