У вас є що потрібно, щоб стати підприємцем

Мені часто задають це питання, “Венді, що ж потрібно бути досягти успіху в якості підприємця?” Це просте питання зі складною відповіді. Це займе більше, ніж просто статті охопити все це. Я зустрічався з багатьма підприємцями в різних галузях промисловості, і я зрозумів, що успішні підприємці бувають самих різних форм і розмірів, різноманітні культурні, духовні вірування і різні освітні фонів. Незважаючи на різноманітність, є спільні риси і я хотів би поділитися.

1) Вам потрібно p.h.d.!
Я вважаю, що кожен може бути успішним у бізнесі, якщо ти дав своє серце, розум і душу, щоб стати досвідченим підприємцем. Вона займає P.H.D домогтися успіху в бізнесі. Ні, я не маю на увазі академічні PHD “докторської”. Я кажу про пристрасть, голоду і приводу! Отже, задайте собі це питання, у вас є пристрасть до призвести цікавою і гідного життя, чи є у вас спрага успіху і у вас є диск і волю здолати перешкоди, які можуть прийти ваш шлях. Кожен раз, коли я дивлюся на бізнес-партнерів для різних підприємств я в, я дивлюся на рівні PHD у них є.

2) отримання майстерності в бізнесі
Для мене бізнес, як вид спорту. Ви можете підібрати будь-який вид спорту і з практикою і керівництвом тренерів, ви можете стати експертом в те, що ви робите. Як тільки ви вибираєте бізнес, як ваш спорт, запитайте себе, якщо ви готові досягти майстерності в бізнесі. Для спортсменів-професіоналів, щоб виграти Олімпійські ігри або море, вони повинні бути готові вчитися на тренера і поставити те, що вони вчаться на практиці. Вони повинні практикувати, внести корективи, ще раз практика і внести виправлення, поки вони не досягти майстерності. Ви можете отримати MBA в галузі підприємництва та ще не знає, як управляти бізнесом. Ключ у тому, щоб вчитися у діючих підприємців і повинні бути готові бути учнем, щоб удосконалити гру в бізнесі.

3), орієнтовану на результат
У бізнесі, ви і ваша команда платять через прибутку (не продажу), що ваш бізнес генерувати. Важливо бути, орієнтовану на результат, а також стежити за ефективність бізнесу. Будьте готові, щоб хороші виконавці вести бізнес, а також бути готовими стріляти поганих працівників. Ви не можете дозволити емоціям керувати своїм бізнесом. Якщо член команди має від’ємне значення, володіють поганим ставленням або послідовно не міг справити результати, ви будете вбивати вашого бізнесу, якщо ви не готові дати людині йти. Це те, що я виявив, що багато підприємців не вистачає, як вони є м’яке місце і в кінцевому рахунку потопить бізнес разом з «грузила.

4) володіти хорошими навичками людей
Ви повинні також володіти хорошими навичками людей. Там приказка, що ваша мережа свій власний капітал. Скільки коштує ваш власний капітал? Це, ймовірно, буде середнім з шести найближчих людей, яким ви з мережею. Будьте готові зустрітися з різними групами людей в бізнесі, як ви можете дізнатися, кожна взаємодія можливості. Я знайшов друзів, інвесторами, діловими партнерами, спілками, клієнтами та постачальниками через мережу. Бізнес все про отримання речей зроблено через людей. Таким чином, ви можете запитати себе, ви добре домогтися мети через людей? Будь ласка, не до кого-небудь і сказати: “Я хочу задіяти ваші мізки», «Мені потрібна твоя допомога. Але завжди запитують про те, як ви можете створити виграти відносини виграш або підтримувати їх. Наприклад, «Я хотів би подивитися, як ми можемо працювати разом», «Я хотів би бачити, як я можу допомогти вам у вашому бізнесі.

5) Крок вперед і бути лідером
Ви взагалі лідером або послідовником? Якщо ви більше послідовників за своєю природою, як ви рип нагороди, які тільки лідери має доступу? Кожен з нас є лідером в наших відносинах, ми ведемо наше власне життя за одного! Таким чином, зробити вибір і сказати: «Я лідер». У лідерів є велика перевага залучення ресурсів. Лідери, як правило, готові впливати, переконувати, мотивувати, надихати, навчати, розвивати людей. Це, у свою чергу, дозволить лідеру важелі впливу на інших людей навички, знання, досвід, час і досвід для досягнення видатних результатів. Звичайно, іноді це нормально, щоб бути послідовником. Я вважаю, що вести за собою, спочатку я повинна бути готова слідувати за іншими, які є більш успішними, і я повинен бути готовий бути корисним для інших.

6) стати великим продажу та маркетингу
Причина, чому більшість бізнес не тому, що вони не мають достатньо коштів, грошових потоків і прибутку! Якщо ви почнете, щоб дізнатися більше про продажах і маркетингу, ви можете ефективно примножити свої доходи, прибуток і створити здорову грошових потоків для вашого бізнесу. Як би ви себе оцінюєте в цій категорії? Можу поділитися чесно, що мої знання в цій області. Без здатності продавати і продавати послуги або продукти, мій бізнес буде стагнація. Добре, що ці навички, які ви можете дізнатися і змінити на краще. На мій погляд, продажі і маркетинг є одним з найвищих форм важелів. Ви можете навіть створювати нескінченну повернення інвестицій з цими навичками! Так, ми зробили це. Ми створили багато проектів і бізнес без грошей вниз і отримання прибутку від продажів і застосовувати маркетингові навички. Як тільки ви отримаєте досвід у цій галузі, ви готові написати власний зарплати. Ви можете створити все, що ви бажаєте.

7) створювати системи
Для бізнес, щоб працювати безперебійно, системи повинні бути створені і підтримуватися для забезпечення того, хто стоїть завдання взяти на себе відповідальність тієї чи іншої функції знає, що робити. Хоча у мене є сім підприємств, у мене є багато часу, щоб мережа і розширити бізнес на інші ринки, тому систем. Є підприємства, де я тільки зустрітися з командою раз на тиждень, раз на місяць, як є системи для них, щоб слідувати або перебувати. Вести свій бізнес, не дозволяйте керувати вами бізнес. Працювати “на” бізнес, а не “в” бізнесі. Це має бути кінцевою метою підприємців. Це простіше для вас, щоб продати частину або весь бізнес, якщо ви створили систем.

Все найкраще у ваших починаннях і знаю, що підприємництво це спорт, який ви можете вибрати, щоб бути експертом дюйма