, “У скільки я повинен здійснювати”

Ніл Tejwani, “Biggest Loser” сезон 4 учасники

Якщо ви починаєте законні домашній бізнес в пов’язаних зі здоров’ям поле, ви повинні знати, що розповісти своїм клієнтам. Ваші клієнти будуть приходити до вас, з проханням надати інформацію про те, як харчуватися здоровою, залишатися у формі, і в цьому випадку, коли краще тренуватися.

Важливо, щоб ви знали, коли тренування принесуть користь вам або вашим клієнтам найбільш. Найважливішим чинником у визначенні того, коли здійснювати це знайти час доби, які можуть бути послідовно присвячених, щоб фізична активність.

В ідеалі, якщо ви могли б працювати в різний час кожен день, ваше тіло буде зменшити його шанси вдарив плато і адаптуватися до вашого природного уставки метаболічні. Коли ваше тіло стає занадто звикли до певного часу доби, або певний вид діяльності, ви будете мати важкий час бачачи результати, тому що це обумовлено тим, обставин.

На жаль, більшість людей не мають графіки, які дозволяють нам здійснювати в різний час кожен день. Ви повинні зробити найкраще з вашої індивідуальної ситуації. Ключовим моментом є те, щоб переконатися, що ви все ще вчиненням здійснення і бути активним якомога частіше.

Розробка вранці кращими з точки зору спалювання калорій і вирівнювання ваші біологічний годинник. Деякі люди, однак, вважають за краще здійснювати у вечірній час, щоб допомогти зменшити напруга, що розвивається протягом дня.

Найголовніше, щоб мати на увазі, незалежно від того, коли ви можете працювати, до тих пір, як ви можете знайти час, щоб зробити вправи частиною вашого життя, ви від цього виграють. Найважливішим чинником у визначенні того, коли здійснювати це знайти час дня, коли ви можете послідовно здійснити, щоб бути фізично активними.

В ідеалі, якщо ви могли б працювати в різний час кожен день, ваше тіло буде зменшити його шанси вдарив плато втрата ваги і адаптуватися до вашого природного уставки метаболічні. Коли ваше тіло стає занадто звикли до певного часу доби, або певний вид діяльності, ви будете мати важкий час пролити вага, тому що це обумовлено тим, обставин.

На жаль, більшість людей не мають графіки, які дозволяють їм здійснювати в різний час кожен день. Ваші клієнти будуть повинні зробити найкраще з їх індивідуальних ситуацій. Ключовим моментом є те, щоб вони як і раніше здійснюють до здійснення і бути активним якомога частіше.

Допоможіть своїм клієнтам повністю реалізувати свій потенціал здоров’я, перевіряючи зосередити своє здоров’я і приєднання знаменитості команда, з Піт Томас і Ніл Tejwani від NBC “The Biggest Loser” Відвідайте наш сайт для отримання додаткової інформації та підтримки 24/7 здоров’я програма, яка може бути там для ваших клієнтів, навіть якщо ви не можете.