Чи буде ваша зона комфорту відпустити тебе легко

«Армії принца Rabadash лежали близько позаду них, Anvard вперед. Якщо вони не досягли до Anvard Rabadash і його орда, їх подорож, все своє життя, були б витрачені даремно. Коней, Брі і Ангва (обидва з яких може, звичайно, говорити) поскакав. Звичайно, обидві коні робили, якщо не все, що могли, все, що вони думали, що вони могли зробити, що не зовсім одне і те ж. Але лев з’явився з нізвідки і з впливом терору; Брі тепер виявлено, що він насправді не було так швидко, не так швидко, як тільки міг “.

Цей екстракт, звичайно, взяті з Хронік Нарнії, що криниця млн., прості і зазвичай не звертають уваги істин і це прекрасно ілюструє, що потрібно, для деяких з нас, щоб бути керованим з нашої зони комфорту.

Можливо, з усіх спокус ми зустрічаємо в житті, гроші, влада, секс, алкоголь, наркотики і славу, найтонший з усіх є зони комфорту, що запрошення погоджуватися на менше, щоб піти на утримання, коли стреси над досягненням ваблять. Шлях, який доставить вас із зони комфорту є маршрут менше пройдене. Більшість з нас, коли ми підійшли до того місця, де два шляхи вважають за краще ділити той, який приводить до безпеки, теплі і комфорті.

І в спорті і в бізнесі, я був свідком незліченних компаній, друзів, колег і товаришів по команді, що underachieved, незважаючи на наявність набагато перевершують навички і таланти в порівнянні з іншими, які зробили його на самий верх. Причини завжди були ті ж, страх виходу із зони комфорту і введення в невідомість, земля потенційно відмови і відкидання. Але я думаю, що є ще один спосіб мотивувати людей і умовити їх, і вона спирається на один простий факт, що більшість людей не знають, чого хочуть від життя. Безумовно, більшість працюючих в комерційній сфері скажуть, що вони жадають успіху, але не розуміючи, що успіх означає для них. Звичайно, описуючи успіх важко, тому що вона буде різною для кожного з нас. Я віддаю перевагу визначення є “досягнення гідною метою”

Я вважаю, що я можу говорити з владою про зону комфорту, але в моєму випадку, мені пощастило виявити Ерл Найтінгейл, ймовірно, найбільше мотиваційний оратор і особистим гуру розвитку нашого часу, і так, я включаю Ентоні Роббінс, Брайан Трейсі Том Пітерс та ін в цю оцінку.
Це було наприкінці 1990 року, коли я відчула перші борошна невиконання професійних і почав розмірковувати сувора реальність, що з моєю сороковий рік наближається швидко, якщо я дійсно збирався залишити свій слід в світі і добитися чогось для мене, то я дійсно необхідні, щоб отримати тріщин.

О, якби все було так просто! Переміщення із зони комфорту, до якого увійшли шестизначну зарплату, значні бонуси, опціони на акції, розкішний автомобіль компанії, пенсійні та відносній безпеці візьме кишки напевно, але цього також буде потрібно величезні зобов’язання і величезна віра в себе. Озброївшись знову придбаних MBA і майже двадцять років досвіду комерційної робітники для деяких з найбільших гравців по всьому світу на найвищих рівнях, я думав, що знаю дещо про бізнес, але переводити, що знання та досвід у продаваного товару буде бути реальною проблемою.

Протягом наступних чотирьох років я залишився в моїй кокон безпеки дуже схожі на людину запросили приєднатися до тих, хто мазохісти, один раз на рік, як правило, на Різдво, наполягають на занурення під лід у Serpentine в Лондоні. Я нервово підходити кромки води, тремтіти, переконати себе, що це буде дуже холодною, а потім відступити до тепла моє рушник і халат. Я зробив це кілька разів, але розумовий процес і процес навчання супроводжували мене під час моїх поїздок з Нью-Йорка в Йоганнесбург і з Парижа до Кувейту, в той час як я продовжував насолоджуватися комфортом наданої мене від мого корпоративного існування. Ці чотири роки були, звичайно, не даремно, тому що я скористався можливістю, щоб відвідувати стільки лекції, семінари і курси, як я міг розумно здорові, і я читав запоєм, шукаю іскри натхнення – якесь божественне втручання, яке приведе мене до моїх справжнім покликанням . Потім в 1994 році я був присутній мій перший семінар Соловей Ерл.

У цей день у вересні, а я слухав його ілюструють той факт, що більшість людей, як без керма і вітрил човни підстрибуючи на березі океану, там, де приймаються струми повинні бажати, щоб вивести їх, то згадувати в старості і говорили собі ” Якби у мене було »або« Я б хотів »і, по суті звинувачувати всіх інших за їх невиконання і відсутність досягнень. У той час як, за його словами, що невеликий відсоток, який взяв під свій контроль їх судно, направляючи в «гаванях можливостей» б із задоволенням озираємося і сказати: “У мене є” і “я зробив”.

Я пам’ятаю, що він цитує Альберта Ейнштейна, “Визначення безумства продовжувати робити ті ж самі речі в надії, що ті речі, дивним чином досягнення інший результат.” Іншими словами, «Робіть те, що ви робите, і ви будете продовжувати отримувати те, що ви досі отримують “і в моєму випадку, що було неприпустимо.

Він також сказав, що всі успішні люди, принаймні дві спільні риси: перша була їх відносини, а друге було те, що вони всі повинні бути успішним і тому, що хотіли цього достатньо сильно, вони привели його відбувається тобто виконав очікування.

Коли я їхав додому в той вечір, я відчував надихнули … я випробував мої прозріння і мій розум був складений, я був готовий покинути зону комфорту.

Нарешті в 1995 році я кинув свій рушник в останній раз і занурився в; JFA народився і що подорож у тисячу миль розпочався з першим пробним кроком.

У результаті:

Успіх має бути щось зробити, а не просто «Свого роду Сорти ‘хочуть досягти, але те, що ви повинні досягти. Якщо ви дійсно хочете створити свій власний бізнес, то для вас, вільні від обмежень, які йдуть з 9 до 5 існування, або навіть 9 до 9 існування, ви повинні бути готові покинути зону комфорту.

Як правило, успішні люди очікують, щоб бути успішним і, як наслідок, вони зазвичай. Ними рухає повинні відносини не хочете ставлення. Якщо ви збираєтеся, щоб вибратися зі своєї зони комфорту, ви повинні відчувати себе в глибині душі, що ви повинні.

Мій досвід показує, що не може мати все, що ви хочете, але ви можете все, що ви дійсно хочете.

Моральні права автора, Джонатан Фаррингтон, була asserted.All права захищені. Ця публікація або будь-яка його частина не може бути відтворена або передана в будь-якій формі і будь-якими засобами електронні або механічні, включаючи фотокопіювання, запис, зберігання в інформаційно-пошукових системах або іншим чином, якщо це сповіщення авторського права не зберігається.