Чи буде реальне життя герметик граніту будь ласка, встаньте

Природні стільницею рока є найбільш бажаними центральним елементом багатьох проектів з поліпшення будинку, але іноді люди з підозрою ставляться до цієї опції через суперечливої ​​інформації про відхід і довговічністю. Оскільки існують тисячі видів граніту, там ніколи не був один набір відповідей, які можуть адекватно піклуватися про кожному типі стільницю! Міська легенда свідчить, повторно запечатати свій камінь на якусь заздалегідь заданим розкладом.

Ущільнювальна граніту не було Biggy з самого початку. Отримати деякі паперові рушники, щоб очистити, покласти на герметик, і стерти її.

Багато каменів вже немає обслуговування прямо з гір, так що це працює найчастіше. Якщо ваш камінь вимагає трохи більше допомоги, то ситуація стає трохи murkier.Long терміну життя або пляма гарантії були запропоновані декілька компаній. Майже всі вони можуть бути класифіковані в одному з трьох способів:

1) Ви не можете пляма це розмаїття, так що вони будуть щасливі, щоб це гарантувати. Досить погано герметики були усунені з ринку, щоб знайти ті, які працюють. Знаючи, що продати дозволяє їм запропонувати вам щось цінне. У той час як не афера граніту герметик, це було не зовсім те, що люди думали, що вони купують.

2) Іноді ви можете отримати дуже тривалу гарантію з багато-багато дрібного шрифту, і сумнівно Терін значення.

3) Деякі герметик компанії усвідомлюють, що лише дуже незначна частина гранітної стільницею буде пляма з самого початку. Використовуючи хороший герметик і досвідчені команди відновлення каменю.

Якщо вам потрібно трохи більше, ви будете раді почути, що є й інший варіант.

Деякі виробники кам’яних, які використовували десятки продуктів, які вже були на ринку з перемінним успіхом знав, що це повинно було бути можливим створити герметик, який працював на будь-який тип каменю. Вони були правильні, та продукції було перевірено на тисячах столів, встановлених на кілька сотень магазинів виготовлення. Відгуки граніту герметик були чудовими.

Статус-кво був порушений.

Найбільш надійний захист в галузі може бути надана лише з два етапи. “Підшерсті” настільки хороший, що він регулярно використовується сам по собі на середній пористості камені, але не пропонуватиме захист життя. Друга частина формули створює неперевершені шару, що це супер захисний. Коли зібралися, ви отримаєте найдивовижніші життя граніту герметик available.There є “гарантії” і є гарантії.

Ваш бренд виробники герметика дійсно працює? Запропонувати вони роблять наукові порівняльний тест, якщо вони не на 100% впевнені, що їхній продукт працює з усіма каменями в будь-якій кухні околиці.