Чи можу я отримати заплатили занадто

Платять, щоб сайти в основному програми, які платять вам перегляду реклами, прийняти обстежень, читати електронну пошту, грати у безкоштовні онлайн ігри, інтернет-магазин, викупити продуктових талонів, в комплекті спеціальні пропозиції і більше, залежно від сайту. Рекламодавці платять ці програми для досягнення споживачів, як ви для того щоб отримати більше витримки і, у свою чергу, доходи, отримані від рекламодавців поділяють і виплачується членам. Це основна концепція цих сайтів, але програми і макети, і вигоди, може змінюватися в залежності від програми. Зрозумійте, ви не отримаєте мега-багатих від цих програм, але вони великі сайти, чи шукаєте ви заробити швидко, додаткові готівкові гроші або побудувати онлайн потік доходів.

Ось деякі поширені запитання про платять сайтів:

ці сайти насправді?

Абсолютно вірно. Це великі підприємства, які рекламують з цими програмами. Більшість програм, які були навколо протягом багатьох років, деякі з яких більше 2 мільйонів членів по всьому світу. Там не треба платити, щоб приєднатися, і вони посилають тисячі доларів на виплати членам кожен місяць. InboxDollars наприклад, навіть був показаний по телебаченню (Good Morning America). Усі мають форуми, ви можете відвідати, де ви можете спілкуватися з іншими членами про свій досвід з програмами, бачити доказ заробітку або просто отримати рекомендації та поради про те, як максимізувати потенційний дохід.

Чи справляється плата приєднатися?

Ці сайти є 100% вільно приєднатися і має бути. Вони роблять гроші від рекламодавців і ніколи не повинні стягувати членів. (Якщо ви зайшли на сайт, який має членський внесок, будьте обережні. Переконайтеся, що дослідження програми, перш ніж платити певну плату.) Крім того, більшість пропонуємо вам бонус який миттєво зараховуються на ваш рахунок після активації.

Як я можу заробити гроші?

Ось основні пробою із способів, ви можете заробляти гроші:

1. заплатив e-mail:

Програми будуть відправляти вам електронні листи щодня (# листів залежить від сайту) із спеціальними пропозиціями та реклама від постачальників. Ви переглядаєте електронну пошту, підтвердити їх читати і ваш рахунок зараховується моментально. Звичайний кредит становить $ 0,02. Звучить не так багато, але якщо ви дивитеся 10 на день і через пару програм, гроші можуть почнуть рости досить швидко. Крім того, велика частина реклами буде для пропозицій, які, якщо ваш інтерес і вирішите продовжити, ви будете заробляти ще більше грошей. ($ Сума залежить від пропозиції, він може бути від $ 0,50 до $ 20 і більше)

2. платні опитування:

Дослідження ринку компанії сильно залежать від думки споживачів і більшість з них буде платити, щоб отримати ваші. У більшості опитувань, в будь-якому місці від 8 до 20 хвилин (залежно від того, як швидко ви йдете), і виплатити від $ 0,50 до $ 3,00. Більшість виплат для обстежень зайняти від 2 до 3 днів, щоб кредитна свій аккаунт і більшість програм мають бонус креслення для кожного завершені. (Деякі призи до $ 25 000) Єдина заковика з опитуваннями, що ви повинні дати своє чесне думку. Якщо ви поспішаєте через ці не замислюючись ви могли бути визначені некваліфікованих прийняти майбутніх обстежень.

3. Готівкові Пропозиції:

Це де ви можете зробити зовсім небагато грошей. Ці сайти будуть платити вам для завершення пропозиції від рекламодавців, від $ 0,50 до $ 150. І є багато пропозицій, які можуть бути завершені. Більшість з них є 100% безкоштовно, деякі пробні пропозиції та Деякі з них платні пропозиції. Очевидно, що заплатив пропозиції виплатити самі, суд здійснює, то безкоштовні пропозиції. Більшість з них виплати зараховуються на ваш рахунок протягом декількох годин, деякі протягом 2 до 3 днів. Залежно від програми ви зможете легко заробити додаткові $ 75 до $ 150 або більше на день з цими!

4. інтернет-магазини:

З тих покупки в Інтернеті? Деякі з цих програм буде платити вам до 40% повернення готівки за покупки, і ви отримаєте пропозиції повсякденному рітейлерів, таких як Target, Wal-Mart, Gap, Old Navy і Dell. На додаток до отримання відмінні пропозиції ви також можете отримати купон коди для ще більшої економії. (Не забудьте повернення грошей!)

5: продуктові купони:

Це дуже зручно для сімей або будь-якого, що великі магазини і використовує купонів. Деякі програми пропонують сотні друку купонів продуктовий так само, як ви ввійдете в газеті для повсякденних продуктів. Ви можете використовувати купони і ви заробляєте гроші для погашення їх. Це як економія в два рази. Все, що вам зробити, це друк, магазин, зберігати, заробити – це дійсно так просто!

6: грати в онлайн ігри:

Деякі програми будуть платити вам просто створити безкоштовний кеш-ігри та кредитними вам до $ 10, щоб ви почали. Ви можете змагатися з іншими гравцями, і платять, щоб грати в онлайн ігри!

7. рефералів:

Всі напрямки програми пропонують програми, які, якщо у вас є велика мережа друзів або колег, може допомогти вам генерувати серйозний, стійкий потік доходів. Крім того, коли ви приєднаєтеся, ви будете мати доступ до рекламних банерів, що ви можете рекламувати, щоб допомогти вам побудувати свій список посилань.

Будь-хто, хто натискає на банер і стає членом потім стає вашим рефералом і Ви починаєте заробляти певний відсоток від його / її дохід негайно. Сума залежить від сайту, про які я розповім в кожному більш детально. На вершині комісійні, деякі сайти також дасть вам напрямок бонус ($ 3 до $ 5) за кожного реферала ви отримуєте. Приклад дохід можна генерувати буде виглядати наступним чином:

Скажімо, у вас приєднатися і підписати 10 друзів і кожен складає всього $ 25, щоб почати:

Бонус при реєстрації рефералу: $ 5 = $ 50

напрямом%: 20% = $ 50

Ви робите додаткові $ 100 готівкою за абсолютно нічого не роблячи. Оскільки вони продовжують заробляти, ви будете продовжувати заробляти. Реєстрація пару програм і зробити це, і дуже скоро ви заробляти серйозні гроші. Створіть свій список посилань вище і немає межі того, скільки ви можете заробити. Не зрозумійте мене неправильно, потрібна деяка робота, щоб побудувати свій рефералів (якщо у вас є тонни і тонни друзів), але це варто зусиль, якщо ви хочете, щоб створити стійкий потік доходів.
Такі основні способи заробити з Платять на сайти, але знову ж таки в залежності від якого ви приєднаєтеся, вона може варіюватися. Деякі пропонують цілий ряд інших дійсно веселі ігри, які ви можете заробити нагороди і додаткових грошових коштів.

Як я можу отримати гроші?

Це залежить від програми, яку ви приєднатися. Більшість з них мають мінімальну виплату (зазвичай близько $ 20 до $ 25), який може бути легко заробив в 10 до 15 хвилин. Одні платять автоматично на певний день місяця, інші ви повинні просити вашого заробітку. Деякі платять тільки чеком поштою, інші надішлемо вам чек або внести свої готівкові гроші прямо на ваш PayPal рахунок.

поради, щоб збільшити свій заробіток

Після приєднання пару Платять, щоб сайти, які ви можете використовувати ці поради, щоб вичавити максимальну кількість грошей, доступних як це можливо.

Порада 1:

Пам’ятайте, що ви отримаєте самі гроші, виконання пропозицій, і пропонує вам доведеться платити за платять найбільше. Звук з розуму зійшов? – Платити за пропозицію, а потім отримати гроші назад? – Ну, якщо ви робите це правильно він працює. Перша бути виборчим. Якщо пропозиція коштує $ 10, і ви отримаєте $ 8, для завершення його, очевидно, що це не дуже гарна угода, якщо, звичайно, це за те, що ви дійсно хочете, або буде платити за так чи інакше. Кращий спосіб для виконання цих пропозицій полягає у використанні передплачених карт візи. (Ви можете забрати $ 10 до $ 20 карти в будь-якому місцевому Уолгріна, CVS, і т.д. ..) Таким чином, ваш не видаючи вашу особисту інформацію рахунку. І якщо випадково ви підписатися на те, що ви не хотіли, скажімо, за місяць до місяця оплати, Ваш особовий рахунок не стягуватиметься плата знову і знову. Ви тільки стягується до межі вашої карти передоплати.

Порада 2:

Пробні програми є наступні високі виплати. (Більшість з них 7 до 30 пропозицій денна пробна версія) Знову ж таки, за допомогою передплачених карток, Ви можете підписатися на ці, отримує ваш виплат і відмінити до ваша карта навіть стягували. Весь фокус у тому, щоб це коли ви спочатку підписатися на пропозиції не забудьте записати дату випробувального терміну (так що ви знаєте, коли для скасування), адреса веб-сайту, контактна інформація (так що ви знаєте, як скасувати підписку) і Ваш логін і пароль. Тримайте цей список прямо на вашому комп’ютері, щоб перевірити щодня, щоб побачити, якщо будь-який майбутні випробування термін дії яких закінчується. Це робить речі набагато швидше і простіше. Пам’ятаєте, як тільки ви отримаєте ваш кредитний пропозицію ви можете скасувати його і перетнути його від вашого списку. Після цієї системи я зробив сотні доларів з тими ж $ 20 передплачених карт.

Рада 3:

Якщо ви пробігають повз іспитового строку не соромтеся подзвонити сайт і попросити повернення. Можна сказати, від вас нічого не міг пройти до своєї дружини підписався на пропозицію без вашого відома. Що-небудь, щоб обговорити плату. У дев’яти випадках з десяти сайті буде кредитувати грошові кошти назад на карту. Не скористатися цим же. Записуйте дати суду і переконайтеся, постійно оновлювати його. Але якщо вам трапиться “забути” це може допомогти.

Рада 4:

Ви також платять, щоб завантажити речі з вашим комп’ютером. (Ігри, інструмент-бари, і т.д. ..) Переконайтеся, що коли ви робите початкову настройку, потрібно перевірити для користувача настройки і зніміть всі ящики, які просять, якщо ви хочете завантажити будь-який додатковий інструмент-бари, програмне забезпечення, домашні сторінки і т.д. .. . Тільки завантажити те, що ви отримуєте оплату. Після того як ви отримаєте кредит, перейдіть в панель управління і видалити програму.

Порада 5:

Відкриття нових облікових записів електронної пошти. Більшість пропозицій проситиме вашої електронної пошти та деякі вести облік її, щоб запобігти кілька виплат. Ви можете відкрити новий рахунок (займає 2 хвилини з Yahoo) і завершити пропозицію знову. Крім того, це дозволить вам отримувати тонни небажаної пошти до вашої особистої електронної пошти.

Рада 6:

Створіть нову папку у вашому особистому електронній пошті, а потім створити фільтр для посилки всіх вхідних платних повідомлень електронної пошти. Таким чином, коли ви перевіряєте електронну пошту, ви будете мати одну папку, яка містить всі листи готові бути підтверджені, якщо дивитися в одному місці. Переглянути їх все, потім очистити папку, як і ви. Зазвичай ви можете зробити це в розділі Параметри пошти, створення фільтрів. Ви повинні будете отримувати електронною поштою Спочатку скопіюйте адресу електронної пошти, потім вставте адресу у фільтрі і направляти його на новий фільтр.

Рада 7:

Якщо ви приєднаєтеся до декількох програмах зробити папку в вибране і помістити їх усіх в одному місці. Таким чином, ви можете перевірити кожен день протягом новими пропозиціями. Використовуйте той же логін і пароль для кожного робити речі швидше.

Рада 8:

Обов’язково прочитайте кожну пропозицію повністю і робити те, що він просить. Деякі пропозиції буде ввести Вашу електронну пошту, заповнити форму і вид пропозиції, поки ви не дійдете до кінця. Деякі з них будуть просити вас, щоб натиснути на, може бути, дві пропозиції по шляху (просто натисніть кнопку, що не приєднатися). Переконайтеся, що ви робите, або ви не отримаєте кредит. Крім того, багато з цих типів пропозиції з того ж місця настільки повним, пари, отримати кредит, і якщо ви починаєте, щоб не отримати кредит, прийшов час використовувати іншу адресу електронної пошти. Візьміть дві хвилини, щоб нове повідомлення електронної пошти, виконайте пропозиції і платять знову.

Рада 9:

Використовуйте форуми! Форуми є відмінним місцем, щоб дізнатися трюки і поради про те, як заробити максимум грошей з цих сайтів. Ви можете отримати інформацію від ветерана члени, які зробили тисячі доларів за допомогою цих програм. Більшість форумів буде мати прибуток категорія, де люди пишуть свої заяви PayPal або фотографії своїх перевірок у всіх на виду. Ви також можете задати будь-які Ваші питання, що стосуються вашого рахунку, членство, прибуток і т.д. ..

Рада 10:

Реклама! Використовуйте свої банери. Принесіть його на ваших форумах. Поставте посилання на ваш MySpace, Facebook і т.д. .. поставити посилання на ваш блог. Зробити блог, зробити веб-сторінку. Розкажіть своїм друзям, родичам, колегам по роботі і т.д. .. Схвильовані, щоб змусити їх хвилюватися. Це швидко, легкі гроші. Як ти міг не хочу. Навіть якщо вони приєднатися і не подобається, це безкоштовно. Запам’ятати напрямки є як соціальні гроші безпеки. Ви дійсно працюють посилено, щоб отримати їх, то ви збирати на них, поки нічого не робити!

удачі!

ви можете отримати гроші теж!
Kooday тут! – Перевірте, як купувати і продавати ключові слова
MLM, як це? саме час!