Чому бізнес-брокери не можуть Зареєструйте свій бізнес на продаж

Бізнес-брокери зазвичай багато працювати, щоб залучити бізнес на продаж списків. Професія бізнес брокерських досить вимогливі і брокерів, відповідно, повинні бути дещо вимогливих на професійних списків вони взяти на себе.

Нижче наводиться розгляд деяких з причин, чому бізнес-брокер не може прийняти вас в якості клієнта, якщо ви хочете продати бізнес.

Ціна бізнесу, мають бути перераховані на
Бізнес-брокера буде здійснюватися тільки на даних про компанію, якщо він або вона думає, що у них є реальний шанс на його продаж. Якщо ціна занадто висока, і брокер вважає, що, що компанія є завищеними, вони не можуть взяти вас в якості клієнта продати бізнес.

Географічне положення бізнес на продаж
Припустимо, ви живете в місті Ніагара Фоллс, Онтаріо або Китченер або гвельфів то, можливо, Торонто брокера бізнес не може працювати з вами просто з географічних причин. Це може бути занадто далеко їхати, щоб показати покупцям бізнесу або, можливо, бізнес-брокери в Торонто може бути не так добре знайомі з іншими ринками далі з GTA.

І навпаки, якщо ви думаєте про продаж бізнесу в Торонто, то робота з бізнес-брокера, який працює з GTA може бути мудрим вибором.

Конфлікт інтересів
Припустимо, ви хочете продати бізнес виробництва та бізнес-брокера ви хотіли б мати справу з має відносний або асоційованої, який є прямим конкурентом. Це було б достатні підстави для брокера, щоб взяти на лістинг.

Немає фінансової звітності
Бізнес-брокери використовують фінансову звітність, щоб продемонструвати фінансову життєздатність компанії для потенційних покупців. Якщо бізнес лише для готівкових грошей або бізнес має дуже погані фінансові записи то бізнес посередника може вирішити, що це підприємство може бути занадто важко продати.

Неетичну продавця
Іноді, власник бізнесу може дати враження, що неетично або не бажає розширювати межі в їх ділових відносинах. Авторитетних бізнес-брокера напевно залишитися осторонь від вирішення таких ділових людей.

Бізнес, який занадто малий
Деякі мікро-бізнесу просто не рентабельно, щоб виправдати залучення послуг бізнес-брокера. Якщо ви думаєте про продаж бізнес на дому, такі як мале підприємство корзини подарунка, то це, мабуть, вид бізнесу, що брокер не може перерахувати.

Нереальні очікування часу
Якщо власник бізнесу планує продати бізнес в дуже короткий період часу, то бізнес-брокера може прийняти рішення не перерахувати його, а не не відповідають нереалістичних очікувань. Багато клієнтів підходять бізнес-брокерські з необхідністю продати бізнес, іноді дуже терміново. Це, як кажуть, підприємства, як правило, продаються протягом декількох місяців, а не тижнів.

Продаж бізнесу може бути процесом, який вимагає часу і, звичайно, гарне кількість терпіння. Кваліфікований бізнес брокерами є професіоналами, які можуть порадити власник бізнесу, що потрібно, щоб отримати компанія продала. Робота з репутацією (і кваліфікованих) бізнес брокерських професійним обговорювати, що було б зробити, щоб правильно продати свою компанію.