Чому підприємці розлучатися зі своїми логотипами (і чому це погана ідея)

Пам’ятаєте, як у вас був захват, коли ви вперше розроблена вашого логотипу? Як ти прекрасна думав, що це було, і як ви не могли чекати, щоб отримати свою першу партію візитних карток надруковані таким чином, ви могли б показати його? Як ви схвильовано описав його сенс і тонкощі вашої мами (і ваші клієнти?) І порив до товарних знаків, щоб отримати новий любов “офіційно”-то, що хвилювання, коли документи, нарешті, прибув!

Звідки це чарівне відчуття йти?

Проблема в тому, що ви весь час бачу вашим логотипом. Знову і знову.

Ви проводите час роботи над маркетингом: створення листівки, оновлення веб-сайту, воєдино ваш електронний бюлетень, і т.д. .. І, звичайно, кожна з цих частин включає ваш логотип (правильно?). Тоді ви робите вашу розвитку бізнесу і білінгу: написання пропозицій, обробка анкет клієнта споживання, написання рахунків-знову ж, все з вашим логотипом. Тоді є частини, які ви бачите на щоденній основі: візитні картки в гаманці або сумочці, ваш офіс вивісок, рекламних графіки на вашому автомобілі. Просто в процесі працює ваш бізнес, ви побачите ваш логотип постійно. Я вже говорив, постійно?

Тоді Підприємницька Нудьга призводить в

Як тільки ви бачили логотип для того, що походить у мільйонний раз, логотип починає втрачати свій блиск. Це вже не здається настільки блискучим, красивим або прекрасним, як це було раніше. Насправді, ви ніколи не хочу бачити його будь-яким знову.

Це коли більшість підприємців починають думати про розрив зі своїм логотипом, і отримати новий. Вони думають, що це допоможе їм повернути свої хвилювання з приводу свого бренду.

Чому змінивши логотип повинен бути останнім засобом

Логотип бізнесу має тривати протягом життя бізнес-поки “смерть не розлучить вас” (або, принаймні, поки щось важливе відбувається в бізнесі, який вимагає зміни логотипа, але це вже інша стаття).

Ваш логотип «обличчя» вашого бізнесу для ваших клієнтів. Якщо ви раптом змінити логотип, ваші клієнти можуть відчувати, що вони втрачають відносини. І вони отримують трохи стурбований.

Перше вони дивуються: “Хіба я в потрібному місці? Це виглядає по-іншому!” Тоді вони думають: “Це те ж саме, що компанії з якими я працював раніше, і виросла до довіряєте?” Тоді вони кажуть: “Чи означає це, блискучий новий погляд означає, що вони піднімають збори зараз? Можу я дозволити собі працювати з ними зараз?”

Ви можете побачити, як це буде ланцюгова реакція, що ви хотіли б уникнути. Не кажучи вже про ефект доміно, що зміна логотипу робить на вашу маркетингову-Редизайн та передрук всі Ваші матеріали з новим поглядом. Що головний біль!

ключі до передумати про вашу нудьгу

– Повторюйте за мною: я бачу свого логотипу більше, ніж хто-небудь робить. Ви припускаєте, що, так як ви бачили ваш логотип в мільйон разів, Ваші клієнти також бачили це занадто багато і нудно це.

Це не так! Реально думаю про те, як часто ваші клієнти бачать ваш логотип-один, два, а може, чотири рази на місяць? Я обіцяю, вони не так втомився і набридло, як ви.

Дивіться, якщо ви можете зробити свою нудьгу в більшу кількість зручні, довгострокові відносини з вашим логотипом.

– Увімкніть вашу увагу. Ви більшою мірою зосереджені на ваш логотип, ніж будь-який з ваших клієнтів. Ви глибоко вкладені в нього по-різному – від переживає процес дизайну логотипу з дизайнером і вливаючи його змістом потім додати фінансові та часові перспективи. Тоді, як ви його використовуєте, ваш логотип стає частиною вашої ділової та особистої ідентичності.

– Концентрація на ваш логотип стільки ставить його під великим тиском, і дає йому багато жити до. Наступного разу ви відчуваєте, як ви втомилися від вашого логотипу, покласти зосередитися на чомусь ще-переписати деякі з ваших копії веб-сайтів, дизайн нової частини маркетингу, почати над книгою, або навіть просто відійти від офісу, щоб отримати деякій відстані від нього. У вас є багато інших речей, щоб зробити у вашому бізнесі, що було б легше і продуктивніше, ніж робити, щоб зробити значні зміни з вашим логотипом.

– Якщо вам потрібно щось змінити, спробуйте змінити свій візуальний словник. Якщо ваші частини маркетингу дійсно зводить вас з розуму, змінити до іншої графіки, які у вас є на них-фотографій, які ви використовуєте, ваш колір фону та шрифту лікування. Це призведе до зміни зовнішнього вигляду вашого матеріалів без зміни основа вашого бренду вашого логотипу-які далеко не так струс для ваших клієнтів.

Так, наступного разу, коли ви дивитеся на ваш логотип і думати про отримання розлучення, зробіть глибокий вдих і відійти від конструкції! Тримайте ваш логотип в якості візуального особою ваших клієнтів пам’ятаю. Потім побачити, якщо є менші зміни, які можна внести у ваші стосунки з вашим логотипом зберегти любов жива.