, Що більше ви хочете

Я можу поставити це питання на будь-яку кількість людей та отримати безліч відповідей. Скільки людей копати глибоко, щоб отримати відповідь? Велику частину часу люди реагують з поверхні рівні, проте, зазвичай є щось, щоб їх відповідь. Перша відповідь, як правило, правильний.

Коли я запитую людини в мережевий маркетинг або МЛМ про те, що більше вони хочуть в їх бізнес, майже завжди я отримую відповідь “більше учнів!” Швидше за все, з цієї причини вони потрапили в мережевій маркетинг не для учнів, а й зробити певні (або не дуже впевнений) суму грошей. Так чому ж вони навіть згадувати учнів? Тому що всередині вони знають, що все більше учнів означає більше грошей! (Як правило)

Перший відповідь була учнів хоча кореневої були гроші. Як тільки ви ясно на що, все можливо. Я приєднуюся до поняття “Просіть, і ви отримаєте” не в релігійному аспекті, але, швидше, як мислення. Те, що ми зосереджені на розширюється. Так що, якщо ми орієнтуємося на нужденних учнів, щоб заробити гроші, ось що ми отримуємо – Потрібні учнів. Якщо ми зосередимося на тому, щоб гроші в наших кишенях, учнів прийде. Іншими словами, зосередити увагу на достаток і все буде вибудовуватися відповідно до ваших фокус.

Якщо ви ще не бачили фільм “Секрет”, я рекомендую його надзвичайно для всіх. Вона пояснює, закон тяжіння в найдрібніших подробицях. Я був студентом Закон тяжіння протягом багатьох років і цей фільм кладе її в зручному для розуміння форматі. Закон тяжіння дуже просто. Йдеться про залучення речі в нашому житті просто, зосередивши увагу на наявність цих речей. Будь то гроші, відносини, духовність, здоров’я, або що-небудь ще, що ви можете собі уявити, у вас є можливість створювати що-небудь у вашому житті, що ви хочете.

З точки зору MLM і мережевий маркетинг (або будь-який бізнес, якщо на те пішло), це про зосередження на тому, що ви хочете. Якщо вам потрібні гроші, уявіть, що у вас вже є. Якщо це свобода, візуалізувати ваші достаток волі. Це рожевий Cadillac? Ви отримали це, уявіть себе ведете машину по дорозі в ньому! Нам все дали силу уяви. Без уяви, ніщо ніколи не були винайдені або виконана.

Незалежно від вашого бізнесу, переконайтеся, що ви зосереджені на ваш успіх, а не його відсутність. І найбільше отримуйте задоволення!