Що ж страх пов’язані з вашому бізнесі

Страх повинен бути свого роду табу для жінок-підприємців. Я дізнався про це на власному гіркому досвіді на недавній зустрічі місцевих мереж. Я був радий, коли моє ім’я був покликаний в гаряче місце для деяких коучингу від учасників. У мене завжди є тема, яку я міг би використовувати поради, так що я попросив групу “як я повинен продати мої нові інструменти, які допомагають жінкам-підприємцям впоратися з побоюваннями, що придумали в управлінні своїм бізнесом?”

Що цікаво, я отримав прагнуть коментарі про страх від усіх * чоловіків * в кімнаті. Жінки просто стояли мовчки (за винятком двох пізніше в розмові).

Ну, каже, подумав я.

У мене були схожі кисті-офф на NAWBO з кількома жінками, які я знаю, просто повинен був звільняти співробітників. Ну, давай же, хто не злякався, коли щось настільки драматичним, як звільнення ріпи через компанії, створені з голими руками?

Так що ж тут відбувається?

Єдине, що я можу думати про те, що деякі жінки занадто налякані, щоб визнати, що вони бояться. Можливо, тому що деякі люди сприймають це як слабкість переглядів страху, вони не готові визнати це публічно.

Якщо ви готові визнати це публічно чи ні, я хочу, щоб ви знали зараз, що страх є нормальним (відсутність страху є ненормальним, це точно). Важливо те, що ви визнаєте це заради себе.

Більшість більше 100 жінок я навколо в цих тиску упаковані, з високими темпами зростання коучинг, навчання та натхненник програм все вільно, відкрито наляканий до смерті. Вони також зростає як божевільний, взявши на вражаючі можливості для бізнесу, включаючи телевізор, основний, виступаючи на великій сцені, працює їх власні події, і з’єднання з знаменитостей і мільйонерів власників бізнесу, які вже пройшли етап вони в.

Отже, що ж страх пов’язані з вашому бізнесі? Коротка відповідь, майже все.

Страх є ознакою зростання як себе і свій бізнес. Якщо ви не боїтеся, ви застрягли, і так це ваша справа.