, Що є підприємцем і чому ми повинні бути однією

Нинішня економічна ситуація і мільйони втрачають роботу вказує гранично ясно, чому потрібно залежати від себе, а не для роботодавця заробляти на життя! Щоб зробити це, потрібно бути підприємцем, то вам потрібно вміння заробляти гроші з вашого власного бізнесу.

Будь в залежності тільки від роботи на життя буде майже повністю втрачено, якщо він втрачає роботу. На жаль, з тих пір як транснаціональні компанії почали ставлення до співробітників як черговий бізнес-ресурсом, незважаючи на товар, віку довічної зайнятості захоплює. Задоволення фінансових очікувань акціонерів стало єдиною причиною для бізнесу підприємства. У поєднанні з цією практикою досягнення короткострокових цілей і необхідність для підтримки цін на акції, retrenching працівники стали нормальної ділової практикою. Такі слова, як «скорочення» і «раціоналізації бізнесу» стали просторіччі бізнесу.

Це нелюдської комерційних підприємств, охопили всю територію 18-го і 19-го століття індустріалізації Британії, була відроджена і практикою більшості, особливо західного бізнесу. Нова реальність в капіталістичній Америці означає, працівник підлягає свою роботу відвозять в будь-який день. Це означає, що окремий працівник повинні розуміти, швидко ненадійність роботи; також, чому він повинен бути підприємцем.

Що ж таке працівника зробити, щоб убезпечити себе? Звичайно ж є навички як бути лікар або стоматолог та інші, які не вниз значними. Тим не менше, більшість працівників необов’язкові! Генрі Форд, автомобіль геній, одного разу сказав, що “гроші не безпеки людини, він є його власної безпеки». Що він мав на увазі, що безпека людини полягає в його знань і навичок. Однак, якщо ваші навички та знання пов’язана з працюючи на когось, то це вміння можна замінити будь-який час. Тим не менш, Генрі Форд не є неправильним, якщо навички людини і знання в створенні гроші зробити підприємство, тобто бути підприємцем. Роберт Kiyoskai, дуже успішний підприємець себе, сказав, що «кожна людина має займатися своєю справою. Він мав на увазі, що “відчували себе в безпеці людина повинна навчитися розробляти власні гроші зробити бізнес. Чи можливо це? Кожна людина? По-моєму в нову реальність сьогоднішнього будь-якого працівника, який хоче фінансової безпеки не має ніякого іншого вибору!

Але що, якщо ви не звільнених ще? У вас є якийсь час, щоб дізнатися? Не могли б ви інвестувати в прибутковий навик, який може забезпечити альтернативні джерела доходу? Не могли б ви навчитися бути підприємцем з невеликими ресурсами і зв’язками? Відповідь: Так, але ви повинні прийняти підприємець мислення, яке насправді означає, що Ви, щоб почати вірити в можливості! Пам’ятайте, що, коли Білл Гейтс і Стів Джобс почав свої маленькі підприємства в гаражах всі вони мали головним чином була їх віра в можливості. Дивовижний факт в тому, що через них можливостей зростає в геометричній прогресії з появою інтернету.

Крім того, сильна віра в можливості, підприємець це той, хто навчається збирати ресурси, знання та навички, і організувати їх в гроші рішень. У більшості звичайних підприємств, зазвичай це величезний попросити будь-якого новачка. Однак, якщо ви вирішите стати інтернет-підприємець стає набагато легше: головне ви б потрібно, це хороший комп’ютер, гроші (в основному доступного), бажання вчитися і багато віри в себе. Що таке бути вченим рідко важко, кожен може заробити гроші в Інтернеті. Якщо ваша мотивація створення безпечної фінансової ситуації для вас і ваших близьких, то ви повинні бути інтернет-підприємець.

Що потрібно зробити, це знайти кілька успішних практиків, які чесні і мають свої власні вагомі причини, щоб хотіти допомогти вам добитися успіху, і вони дійсно існують. Щоб дізнатися про те, як розвивати свій власний бізнес в Інтернеті ви можете перейти на сайт з ім’ям TheSuperFastaffiliate.com. Ви знайшли б, мабуть, найуспішнішим супер філії. Високу оцінку багатьох успішних онлайн практиків, цей хлопець забезпечує комплексну програму і буде вчити вас повну навички, щоб зробити це. Це також робиться в простий крок за кроком таким чином, який дозволяє навіть новачкові, щоб слідувати. Бажаю вам всього самого найкращого!
Луї Лім