, Що є інтерактивним шахрайства реклами

За останні 10 років однією з головних тем, які я покрив транслює рекламу шахрайства. Знову і знову шахрайство продовжує з’являтися в промисловості як з дрібних гравців на великих гравців. Здається, що незалежно від того, скільки розвитку індустрії, скільки технології створюється; шахрайства є важливим питанням, що сифони і гроші, і довіру від промисловості. Я написав про банера ферм, клік-шахрайством, свинцево-підробки, підміни IP … Ви називаєте це. Мій друг Бен Едельман, відомий адвокат і Гарвардський дослідник зробив свого життя, щоб охопити питання в інтерактивної реклами і виставив складні схеми, що просто приголомшують. Реклама шахрайства, здається, всюди в усіх формах і повинна бути викрита, говорили і змінилося. Проте, як є очевидні видів шахрайства, іноді є більше мерзенні методи шахрайства, які не завжди класифікується шляхом обману, але все ще впливають на галузь значно, і потрібно щоб про нього говорили.

Хтось недавно зробив смішним розмові зі мною, що слово шахрайства була використана занадто часто. Їх аргументом було те, що деякі види шахрайства були більш “помилки” неправильної класифікації. Вони стверджували, що у світі маркетингу продуктивності, створюючи веде від несанкціонованих джерел у цілому не шахрайство, але більше контролю якості питання. Якщо рекламодавець шукав потенційних клієнтів, і вказала, що “incentivization” тих, веде (наприклад, надання грошей, точка або премія) не дозволили, що якщо цей запит не послідувало, не було за шахрайство Ю-В. Я не погодився, і як і раніше не згоден повністю з цим і вважають, що весь процес думки, що йде ззаду, бути недоліки повністю. Можна було б стверджувати, що ця віра була обмежена тільки цією людиною, або кілька людей – але я виявив, що багато людей в нашій галузі вважають, що це, на жаль, і це важко змінити свою думку.

Давайте зробимо це дуже ясно: Це моє переконання, що рекламодавець, який платить за рекламу, будь то його фірмових CPM або ефективність заснована CPA або CPL, повністю право отримати саме те, за що вони платять у повному обсязі. Будь-які аргументи, однією дозволено надавати послугу рекламодавця крім того, що вони спеціально заплатили, і домовилися про принципово помилковим. На жаль, я почув аргументів багато, багато разів від людей в промисловості, особливо на стороні ефективності реклами: “Якщо рекламодавець не скаржиться, якої шкоди це таке? Вони отримують результати, і ми виробляємо результати. “Я вважаю, ті, які стверджують, що насправді не вірю в це, але замість цього забезпечити це як виправдання для себе або своїх співробітників, що є щось законно про те, що відбувається.

Згідно Вікіпедії, “шахрайство є навмисною обманом зробив для особистої вигоди.” У інтерактивної реклами, я вважаю, що це визначення є надзвичайно важливим і слід приймати всерйоз у тому, як галузь має справу з шахрайством. Поки буде чесні помилки, де чіткі вказівки та обмеження не завжди повідомляються рекламодавців, як ми дорослішаємо, як промисловість це менш і менш імовірним. Більшість з “помилок”, які відбуваються в галузі, є вигаданими, на мій погляд, але замість цілеспрямованої шахрайства-якою особою. Ми повинні бути обережні, однак, хто винен: конкретної мережі або компанії, не може бути злочинцем, але замість цього, можливо, тільки жахливу якість і дотримання команди. У цьому випадку все ж, нам треба якось притягнути до відповідальності тих компаній, які, здається, є проблеми знову і знову, і звинуватити в цьому третіх осіб – вони насправді, що некомпетентні, або вони навмисно ігноруючи очевидні боку шахрайства та обману, щоб отримати вигоду фінансово?