Як виграти в лотерею частіше як частина лотереї синдикату

Організаторами Великобританія Національного Лото і Євро Мільйони лотереї стверджують, що двадцять п’ять відсотків джекпоти виграються в лотерею синдикатів. Але організації синдикату може бути більше проблем, ніж воно коштує, якщо ви не отримаєте це право.

Традиційний синдикату зазвичай складається з групи членів сім’ї або колег по роботі клубу хто їх ресурси разом кожну тиждень, і купити кілька лотерейних квитків між ними. Всі виграші, будучи поділені між членами синдикату.

Перша проблема, як правило, з якими стикається лідер синдикату намагається зібрати гроші в лотерею щотижня. Це може призвести до втрати величезної кількості часу в гонитві за іншими членами синдикату для їх готівкою.

Ще однією проблемою для лідера синдикату буде те, що з того, щоб вийти і стояти в черзі, щоб купити квитки щотижня – більше часу даремно. І горе betides його, якщо він забуде це зробити, особливо якщо синдикату номери придумали з цього конкретного тиждень.

З іншого боку, якщо синдикат має великий виграш одного тижня, завжди є можливість того, що лідер може зникнути з усіма лотерейні виграші або хоча б не поділитися ними з іншими членами синдикату.

То не може бути недоліком для перемоги учасників синдикату. Якщо синдикат менеджер купує квитки, будь-які виграші виплачуються йому і тільки йому. Це лідер, який синдикату потім повинен розділити виграш і «подарунок» їх в інші члени синдикату.

Після отримання цього «подарунка» з лотерейні виграші від синдикату менеджера, учасники синдикату цілком може стати відповідальності за податок на спадщину, якщо виграш значні. Останнє, що ви хочете, для збирача податків взяти клин свій виграш, тим більше, лотерейні виграші не оподатковуються податком на виграшний квиток тримач. Так що переконаєтеся, що у вас є юридично зобов’язуючий договір складено з самого початку (тільки для організаторів лотерей), що показує, як гроші будуть розподілятися у випадку великого виграшу.

З позитивного боку, будучи частиною професійної синдикату лотереї, безсумнівно, підвищить ваші шанси на великий виграш лотереї. Це особливо актуально, якщо синдикат має достатню кількість членів, щоб покрити досить номери, щоб гарантувати певну кількість правильних номерів синдикату ще до жеребкування відбулася.

Це цілком можливо зробити, але вимагає досить багато робіт від імені синдикату менеджер, можливо, більше роботи, ніж він буде готовий взяти на себе насправді, як це передбачає довгого перебування в лотерею термінал покупки квитків все в правильному порядку.

Єдиний спосіб обійти це (юридично) програму комп’ютеру автоматично купити квитки онлайн в правильному порядку, і робити це щотижня в обов’язковому порядку гарантуючи при цьому виграші розподіляються справедливо, щоб кожен член синдикату від часу, кожен раз.

Синдикату, такі як це має набагато більше шансів виграти великий грошовий приз, коли в порівнянні з покупкою одного квитка від роздрібної торгівлі – і не буде коштувати набагато більше, щоб зробити це.