Як вчинити клієнтам в $ 125k програми коучингу

За вихідні я був присутній, що відбувається, щоб стати моїм самим незабутнім подією.

Я застряг в “стояти на місці” трафіку протягом двох годин на моєму шляху, і я просто продовжував думати про себе:

«Це захід краще варто!”

Це було в десять разів більше!

Після основної презентації були закінчені, я сидів за обіднім столом з підприємцями.

Вони обговорювали коучинг.

Я був такий злий на себе, що не в результаті чого додаткові батареї для моєї цифровий диктофон! Ви просто не повірите, що я чув там.

Поруч зі мною було четверо підприємців, які були надходження клієнтів у свої програми коучингу від 10 до 125 000 доларів на людину.

Після “фіксації моя щелепа» і подолання мій первісний шок, я почав задавати питання.

Я провів п’ять годин за цим столом, і коли я піднявся до себе в номер в готелі в 1 ранку в ранок, я був абсолютно новою людиною. Я відчував, що був розтягнутий на нові можливості, які були закриті зі мною раніше.

Спочатку я запитав, що це за людина був би готовий платити так багато за Коучинг … Знаменитості? Політиків? Мільйонерів?

Зовсім ні.

Це були власники бізнесу і регулярні люди, які розуміли, що віддачу від своїх інвестицій – будь то фінансові або особисті – було б принаймні в десять разів більше того, що вони платять.

У якийсь момент я був кинутий виклик і став дуже незручно при розмові. З боку це, ймовірно, схоже, що ми сперечалися. Я не був готовий прийняти те, що вони говорили мені. Я злився, що я не міг бачити себе робити те, що вони робили.

Я піднявся до себе в номер в готелі і не міг заснути протягом декількох годин.

Були кілька суттєвих зрушень, які не дали спати мені:

1. Більшість тренерів пропонують тренування на “передній частині” в якості свого основного продукту. Зарядка багато грошей на початку відносин дуже важко, так що в підсумку задовольнялися малим. Підприємці Я обідав з пропонованими коучинг на “фонові”, після встановлення їх достовірності через інші продукти та послуги.

2. Традиційні відносини коучингу складається з 3-4 зустрічей телефонів на місяць, і деякі підтримки по електронній пошті між викликами. Ці підприємці запропонували багато іншого. Вони створили досвідом трансформаційних для своїх клієнтів. На додаток до дзвінків, вони створять навчання та розвитку можливостей за рахунок “лінгвістичних експедицій,” відступає, у вихідні дні, семінари, натхненника та інструменти дизайну способу життя.

3. Вони мають нульову запити повернення, і їх програми коучингу створити величезне значення для їхніх клієнтів. “Створення вартості” те, що я чув багато за цим столом. Ці люди не продають трюків або «чарівної таблетки» – всі вони «удар прикладом” тренерів і не дозволить їх клієнтам невдачу. Навіть не всі доповнення, як вправ і семінарів, їх клієнти отримали б велику суму податку.

4. Коли ви чуєте ці люди говорять, то стає ясно, що вони мають зовсім інший менталітет. Вони приваблюють великі мислителі і амбітних клієнтів, які готові змінити своє життя зараз, і готові зробити все можливе, щоб побачити результати.

5. Як ви отримуєте в розмовах, як той, який я випробував на регулярній основі? Все дуже просто, насправді. Ви можете піти на події для підприємців та власників бізнесу, або стати частиною натхненник групи. Ці розмови перетворить Вас на впевненого амбітних і успішних коучинг підприємця. І це те, що приваблює високого класу клієнтів. І, до речі, всі ці люди постійно інвестуємо в своє зростання і можливості для навчання. Наприклад, якщо я не пішов на цей захід, я б не поділитися цим з вами!

Запитання, запитайте себе …

– Ви граєте в невеликому занадто довго?
– Ви оточені людьми, які відіграють велику і розтягування вас на наступний рівень?
– Таке коучинг ваш єдиний продукт?
– Якщо ви пропонуєте інформацію продукцію або надавати вашого досвіду шляхом проведення семінарів, Ваші клієнти та відвідувачі побачити ваш коучинг як наступний крок до досягнення своєї мети? Вони повинні бачити це як природне продовження того, що ваш продукт або вашої майстерні викладав.

Найбільшою ай-ха я отримав від цього 5-годинний вечерю натхненника було те, що це всього лише про те, щоб рішення грати на великому рівні. Так, ви повинні бути навколо людей, які так думають, хто говорить так, і які живуть кожен день. Але з часом ви починаєте думати, як вони, і залучити клієнтів, які просто платять вам, тому що ви це ви.