Як відкрити банківський рахунок корпоративних Сінгапурі

Важко відкрити банківський Сінгапур корпоративний рахунок і підтримувати його ефективно. Більшість з відомих міжнародних банків мають філії в Сінгапурі. Всі банки, що діють в Сінгапурі, регулюються і контролюються за правилами від фінансової влади Сінгапуру. Точні вимоги для відкриття банківського рахунку корпоративних Сінгапурі, як правило, різні для кожного банку. Тим не менше, певні фактори є спільними для всіх банків.

Більшість банків Сінгапуру допустити відкриття одного банківського рахунку для мультивалютних операцій. Тим не менш, компанія може також відкривати різні корпоративні банківські рахунки для кожної валюти, що вона бажає, щоб працювати. Переміщення коштів в або з Сінгапуру банківських рахунках воно не є забороненим процесом. Тим не менш, компанія, яка планує відкрити Сінгапур корпоративного банківського рахунку повинні брати до уваги норми і правила країни, в якій зареєстрована компанія, так що переказ грошових коштів на рахунок банку або Сінгапур з цього облікового запису в країні робить не виникло ніяких надмірних проблем.

Три найбільших банків Сінгапуру Банк розвитку Сінгапуру або DBS, заморські китайські Banking Corporation або OCBC і United Overseas Bank або UOB. Деякі з провідних іноземних банків, що працюють в Сінгапурі BNP Paribas, Citibank, Standard Chartered, HSBC, банк Індії, Банк Америки, JP Morgan Chase і Sumitomo Mitsui Banking Corporation. Наш кращий корпоративного банківського рахунку є з Standard Chartered Bank.

Наступні документи, як правило, необхідно відкрити офшорний Сінгапур корпоративного банківського рахунку.

Корпоративна форма відкриття рахунку належним чином заповненої і підписаної компанії право підпису

Рішенням Ради директорів компанії дозвіл на відкриття рахунку і про те, що підписали, які працюватимуть на банківський рахунок

Нотаріально завірена копія свідоцтва реєстрації компанії,

Нотаріально завірена копія Установчого договору та Статуту компанії

Завірені копії паспортів осіб, які підписали рахунки

Подробиці докази проживання всіх директорів, що підписали рахунок у банку і кінцевих власників бенефіціаром

Якщо це можливо, завірену копію бізнес-профіль компанії з ACRA

Відкриття рахунку в банку Сінгапуру корпоративних буде легше, якщо всі перераховані вище документи подаються особисто підписали. Якщо всі сторони, що підписали відкриття банківського рахунку присутні в момент відкриття рахунку, відкриття рахунку може бути завершена в день або два. В іншому випадку, це може зайняти кілька тижнів, щоб завершити формальності.