Як збільшити вашу прибуток 2 – збільшити частоту відвідування ваших клієнтів

Ми обговорили перший спосіб збільшити прибуток, і це, щоб підвищення цін на ваші товари / послуги. Другий спосіб збільшення прибутку є збільшення частоти відвідування наших клієнтів.

Крім збільшення ціни, частота відвідування клієнтів також може внести значний внесок у прибуток компанії. Є багато способів зробити це. Одним із прикладів є через післяпродажне обслуговування. Після ваших клієнтів купувати у вашого магазину, ви можете запропонувати послугу безкоштовно програми заряду для них, як і вільний огляд через три місяці, і т.д. Якщо у вас є авторемонтної компанії, ви можете запропонувати своїм клієнтам повертаються шість місяців по тому, щоб отримати безкоштовний сервіс заміни масла або настройка.

Перевага збільшення частоти відвідування цього є те, що, як правило, в наступні відвідування, ваш клієнт буде купувати або робити іншу транзакцію знову. Зусилля, щоб збільшити цю частоту відвідування зазвичай йдуть зусилля, щоб збільшити частоту зв’язатися з ними через дзвінки по телефону. Схожі, як збільшення частоти відвідування, крім підтримання хороших відносин з клієнтами, підвищення частоті виклику після угоди також може збільшити прибуток компанії, тому що момент ми називаємо наших клієнтів, вони зазвичай запитують про наші нові продукти та послуги.

У той же час, той факт, більшість наших клієнтів автоматично не повернеться, щоб купити у нас знову. Ми повинні взяти на себе ініціативу і докласти зусиль, щоб зв’язатися з нашими клієнтами, щоб нагадати їм, щоб повернутися і купити у нас знову може бути, шляхом створення спеціальної акції, як причина, щоб попросити їх повернутися до нас.

Це означає:

1) Ми повинні запитати наших продавців і офіцерів обслуговування клієнтів регулярно називають наших клієнтів.

2) Ми повинні бути бази даних, яка містить імена, контактні телефони, відомості про транзакції наших клієнтів, та інша інформація.

Ось чому, це наш обов’язок постійно підтримувати хороші відносини з нашими клієнтами, щоб попросити їх продовжувати повертатися і купувати у нас знову.

Отримайте ваші співробітники почати називати і зв’язатися ваші клієнти, щоб змусити їх повернутися і купити ще раз від вас.