Як почати бізнес

Чи плануєте ви створити бізнес в Ірландії? Якщо це так, це може бути корисно дізнатися, що деякі питання, які необхідно розглянути. Є кілька опор і правила, які можуть ставитися до вас у залежності від вашого стану. Ви могли б бути хтось з повної зайнятості, безробітні, або іноземцем, хто зацікавлений, щоб почати бізнес в Ірландії. Ось кілька порад, які можуть допомогти вам у вашому підприємстві.

Якщо ви безробітний, ви можете бути кваліфіковані, щоб подати заяву на отримання допомоги схема, відома як по відновленню роботи підприємства Схема посібник. Це дозволить вам зберегти певну частину вашої соціальної компенсації добробуту протягом 2 років. Якщо ви хочете, щоб почати бізнес в Ірландії, ви можете мати також інші носії з вказаною схемою, як посібник для навчання, наукових досліджень і кредити на придбання торгового обладнання.

Якщо ви іноземець, Ірландії, і ви живете в межах Європейської економічної зони або Швейцарії, немає ніякої необхідності для вас, щоб отримати дозвіл на створення бізнесу в Ірландії. Однак, якщо ви не є громадянином ЕЕА, ви повинні отримати дозвіл на створення бізнесу. Цей дозвіл може бути надано Вам міністром реформи юстиції, рівноправності і права.

Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, і ви плануєте набирати людей для вашого нового бізнесу в Ірландії, ви повинні бути в курсі ваших обов’язків і відповідальності як роботодавця, а також знати свої права Ваших співробітників. Є певні закони, що стосуються мінімального розміру оплати праці, здоров’я та безпеки, відпусток та соціального страхування, які повинні міркувань і ретельного планування.