Як продати бізнес в період економічного спаду – 5 гарячих рад.

Існує ніяких сумнівів, що намагаються продати бізнес в період економічного спаду є складним завданням, але не цілком неможлива. Так, кредитні вичерпався, і люди починають відчувати щіпку економічного спаду, який буде частиною життя протягом наступних кількох років, але це ще не все в чорному світлі.

Багато інвесторів і потенційні власники бізнесу бачимо це уповільнення як прекрасну можливість. Досвідчені покупці бізнесу дивитися купити бізнесу в період економічної невизначеності, в надії на реалізацію гарний прибуток до того часу вони вирішили продати. Це шанс для маневру в сильну позицію перед можливого відновлення економіки. Погана новина в тому, що вам потрібно бути реалістами про вашу ціною.

При харчуванні випереджаючого попиту, покупці знаходяться в хорошому положенні, щоб переговори та продажу вашого бізнесу може означати прийняття менше, ніж ви сподівалися роком раніше. Це реальність, про ситуацію, але є кілька речей, які ви можете зробити, щоб допомогти вам продати за близько до вашого Запитувана ціна:

. 1) затягнути слабину – шукати шляхи, щоб знизити витрати і переглянути, як ви робите речі. Позбутися від будь-яких мертвим вантажем на пошуки навколо найкращою ціною акції, матеріали та утиліти, такі як телефон, газ та електрику. Скорочення ваших витрат повинна покращити свій баланс і зробити Ваш бізнес більш привабливою пропозицією. Не погоджуйтеся на ціну, тому що це те, що ви завжди оплачується. Ви, можливо, встановили відносини з продавцем, які можуть тримати вас від пошуку і той же продукт або послугу за менші гроші. Підійшовши поточних постачальників і переговори зниження цін, може бути способом для вас, щоб як і раніше залишається вірним і в той же час отримати товар за менші гроші.

. 2) нагромадили їх – розглянути способи винагородити клієнтів, які купують оптом. Якщо Ви пропонуєте товар або послугу, пропонуючи замовникові поліпшеною швидкістю для оптової закупівлі люб’язно надає себе в мисленні під час рецесії. Гаманець починають затягнути і люди шукають гарну угоду.

. 3) Освіжіть – Як кажуть “перше враження триває вічно”. Я не можу не погодитися. Зараз настав час, щоб застосувати це шар фарби ви якраз хотіла додати протягом минулого року, або виправити, що скрипучі петлі, яка була дратівливою вас. Останнє, що ви хочете, є покупцем думає місце розвалюється і зажадає деяких витрат, щоб виправити його. Те ж саме для підтримки гідного рівня чистоти.

. 4) Позбавтеся від безладу – ваш бізнес існує, щоб робити гроші, а не зберігати непотрібну інформацію. Ваш безлад може призвести покупців думати, що ви керуєте своїм бізнесом, неорганізовано і могли залишити їх турбує, що ви може ховатися кілька скелетів у шафі.

. 5) Що робить вас особливим – Витратьте час, щоб думати про те, що робить ваш бізнес унікальним. Чому покупець вибирає свій бізнес через інші підприємства для продажу? Як тільки ви визначили ваші унікальні точки продажу, переконайтеся, що ви дозволяєте покупці знають про це.

Ці поради спрямовані на поліпшення вашого бізнесу баланс і зовнішній вигляд. Саме чудове в тому, що навіть якщо ви не продати свій бізнес, він збирається залишити вас в кращій формі до обличчя економічний спад і повинна поставити вас у хорошому положенні, щоб залучити фінансування, якщо вам це потрібно. Є, звичайно, інші чинники, які впливають на вартість вашого бізнесу, але з упором на засадах у важких умовах завжди буде надійною стратегії для доставки відчутні результати при прийнятті рішення Зареєструйте свій бізнес на продаж.