Як роботодавці вигоду від робочого місця дає пожертвування

У той час як корпоративні пожертвування є одним з найпростіших і найбільш економічно ефективних способів підтримки благодійних і некомерційних організацій, дослідження незмінно показують, що існують також значні вигоди для роботодавців, які просувають виробничу давати.

– Репутація компанії. Беручи участь в корпоративні пожертвування і заохочення робочих місцях дає, австралійський благодійних фонду (АКФ) говорить, що бізнес ефективно будувати свою репутацію як хорошими корпоративними громадянами та керівника. Насправді, це було також підкріплено дослідники Куртина університету, які виявили, що корпоративна соціальна відповідальність і на робочому місці пожертвувань значно підвищило репутацію бізнесу серед своїх конкурентів.

– Збільшує бойовий дух співробітників і лояльність. За даними АКФ, основною перевагою корпорації пожертвувань є залучення ефекту добродійної було на моральний стан персоналу. Надання робочого місця програми безвідплатної зміцнився на наймання персоналу, лояльності й утримання рівнів.

– Низькі витрати на адміністрування. У Центрі соціального впливу (CSI) звіту, надання бізнес, 84% опитаних роботодавців не вважають реалізацію програми пожертвувань заробітної плати, тому що вони думали, що це було занадто складним в налаштуванні. Проте, на робочому місці пожертвування через заробітну плату даючи є найменш ресурсоємним для благодійних організацій та роботодавців, а адміністративні витрати значно скорочуються. Це також дуже простий в налаштуванні, всупереч широко поширеній думці.

– Участь громад. Сімдесят один відсоток опитаних роботодавців по CSI вважав, що робоче місце пожертвування були відмінним способом для співробітників, щоб взаємодіяти з спільнотою і зробити різницю. Некомерційні організації, як сім’я Сміт мають партнерські відносини з компаніями та підприємствами, щоб допомогти знедоленим дітям австралійських реалізувати свій потенціал через освіту більше 85 років. Робоче місце пожертвування пропонують ефективний спосіб внести свій внесок безпосередньо в, і створенню потенціалу, в рамках місцевої громади.