Як стати мільйонером – Вибір відповідного можливості для бізнесу

Добре, таким чином мільйон доларів не та, що раніше, але він як і раніше багато грошей, і тому я впевнений, багато хто з вас задаються питанням, як стати мільйонером, запуску й роботі свій власний бізнес? Зараз мільйони власників бізнесу стають мільйонерами, навіть якщо загальний Світова економіка переживає фінансову кризу. Як говориться в прислів’ї: “Є можливість в умовах кризи”.

Як ви йдете про вибір правильної можливості для бізнесу для вас? Ви знаєте, життя просто купа рішень нанизані. Вибір правильного виду бізнесу можливість для вас, може бути одним з тих важливих рішень на шляху до створення багатства. Неправильне рішення може коштувати вам мільйони і прийняття правильного рішення може зробити вас мільйони. Ось кілька простих правил, ви можете звернутися у виборі правильного виду бізнесу для вас.

1.follow вашої пристрасті (але не ваше хобі)

Ніщо велике у світі ніколи не було досягнуто без пристрасті. Кращий вид бізнесу завжди зробити або продати товар або послугу ви знаєте і любите. Це тому, що якщо ви починаєте бізнес, ви, швидше за все, буде в ньому протягом тривалого часу. Пристрасть, як … Без пристрасті ви будете працювати або пара дуже швидко особливо у важких обставинах і бізнес може зазнати невдачі. Пристрасть і любов, що ви робите буде підтримувати вас через злети і падіння. І ваші успіхи, що буде з’являтися на смак трохи солодше, якщо ви захоплені, що змусило вас успішним.

Однак, важливо не плутати свою пристрасть і вашим хобі. Просто тому, що ви любите випічки пирогів яблук не обов’язково означає, що, починаючи бізнес яблучний пиріг є хорошою ідеєю. Насправді, це, ймовірно, погана ідея. Швидше за все, ви станете хворих яблучні пироги і розумію, що випічка 1000 яблучних пирогів у день і розповсюдження їх в роздрібні торгові точки просто не те ж саме як випічка яблучний пиріг на тихій суботу вдень у вашому домі.

2.Get кваліфікованих або бути вбитим

Пристрасть першої, другої навичок … але дуже близько друге цього. Навички і таланти є передумовами інструменти вам потрібно просто “робити роботу”. Навички та талант не гарантує вам стане бізнес відчуття, але в поєднанні з пристрастю і ділової кмітливості ви даєте собі більше, ніж шанс на успіх.

Крім технічних навичок, необхідних, щоб “робити роботу” ви тоді дійсно потрібно, щоб потрапити на вершину бізнес-навички, як фінанси, продажі, маркетинг, менеджмент, операцій і т.д.
Ви не збере ці навички з підручника. Звичайно, ви можете дізнатися і зрозуміти концепції в теорії з книги, але ви повинні реалізувати і дізнатися хоч проб і помилок, що збирається працювати в діловому світі. Це не має значення, якщо ти кращий пуделя кліпер, біржовий маклер або старий автомобіль продавець у світі, розвиток успішного бізнесу вимагає абсолютно різних навичок. Зрештою, бути по-справжньому успішним в бізнесі ви повинні вийти за межі буття “технік”, тобто просто робити роботу, щоб стати справжньою людиною бізнесу тобто провідних бізнес ».

3.know вашим вимогам способу життя

Запуск нового бізнесу це не гламурно. Захоплюючі – так, але гламурно – ні. Ви будете мати більше гнучкості щодо робочого часу, місце розташування і т.д., але ще менше свободи, ніж ви думаєте. Новий бізнес може закликати 24/7 прихильності від вас. Всупереч поширеній думці, ви будете працювати довше, мають менше часу для себе (і сім’я), більше стресу і більше безсонних ночей, ніж ви могли коли-небудь працювати на когось ще. Якщо ви не морально готові до цієї реальності вашої мрії бізнес може швидко перетворитися на кошмар. Отже, переконайтеся, що вид бізнесу ви вибрали підходить такий спосіб життя, ви хочете вести. Якщо ви дуже соціальні і насолодитися взаємодії з людьми, ніж роздрібні, орієнтовані на збут бізнес може задовольнити вас. Якщо ви трохи менше соціальних і хочете провести більше часу вдома, ніж бізнес на дому, таких як інтернет-бізнесу може підійти вам краще. Якщо ви віддаєте перевагу тримати ненормований робочий день, ніж ви могли б розглянути проект бізнес, який не вимагає регулярного 9-5 години, а прихильність до надання в терміни.

Запуск та ведення бізнесу може зажадати багато енергії, цілеспрямованість і, звичайно, гроші, щоб ви дійсно хочете, щоб не витрачати свій час і гроші гавкіт на помилковий слід!