Як уникнути заблокований на Twitter

Якщо ви звичайний користувач на Twitter він може мати руйнівні наслідки, коли ви вперше отримати заблокований товаришів користувача на Twitter, хоча, якщо ви використовуєте Twitter для бізнесу, ви повинні чекати деякі з них протягом часу. Тим не менше, якщо ви отримуєте багато з них кожен день у вас є серйозні проблеми, і ви повинні почати планування вашого бізнесу на Twitter.

Якщо ви не хочете, щоб це відбулося тут у тому, як уникнути заблокований на Twitter назавжди.
Перш за все ви повинні переконатися, що ви не пов’язані зі спамом в будь-якій формі. Люди думають про Twitter як форми побудови відносин через їх власний бренд бізнес, і якщо ви не хотіли цього вони будуть відкладати на інтернет-методи Twitter. Зображення, яке ви використовуєте, що люди помічають перші тому, будь ласка, уважно вивчити для цього.

Є кілька законних Twitters, що використовувати це зображення але більшість спамерів тому, коли я не бачу цього зображення не важливо, що ім’я користувача Я негайно заблокуйте їх, навіть не помічаючи її. Ті, які не є спамери просто бачили, як велике зображення виглядає і подумав: “Я хочу, щоб” використовувати його на свій рахунок, не думаючи про наслідки своїх дій.

Залишаючись із зображенням теорії інших ті, які є дуже від розміщення є ті, які мають оголошення в кадр, як вони справляють враження більш продавати себе і ти будеш виглядати, а відчай. Я хочу знати, хто я маю справу з Я не просто хочу, щоб реклама кинуті прямо на мене, перш ніж я навіть відвідав сторінку Twitter профілю даного користувача. Плюс те, що дістає мене найбільше, не факт, що вони включили банер його більш, що він навіть не у формі і виглядає простий старий потворний.

Кілька облікових записів Twitter також серйозна проблема зі спамерами і якщо я помічаю це всі рахунки від одного користувача буде заблокований як я це бачу, як хтось посилає мені Tweet ж знову і знову за допомогою різних рахунків. Вони намагаються їх абсолютної найважче отримати продажу від мене, посилаючи мені те ж повідомлення кілька разів. Я також вважаю, що кілька облікових записів займе набагато більше, щоб успішно запустити Тому я не вірю, вони будуть реагувати на мене, якщо я зв’язався з ними по тій або іншій причині.

Гірша частина декількох облікових записів Twitter, що, коли люди використовують їх, вони, схоже, не змінити картину і у вас буде повна сторінка сповнена до смерті їх твіти і це виглядає жахливо. З моєї точки декількох керуючих більше 60000 послідовників є досить складною справою, але якщо хтось спам мені, що я буду нудьгувати на якість повідомлень від реальних людей з реальними бізнес-стратегій.

Багато людей кажуть, що вони блокують інші для відправки твітів занадто близько один до одного, і я повинен визнати, що я занадто блокувати їх. У мене немає ніяких проблем з відправкою твітів кожні п’ять хвилин, як ми часто перебуваємо на Twitter в чаті до більш ніж одній людині за один раз, але рекламні твіти ніколи не повинно бути це часто.

Чотири години є абсолютним межею і двоє ніколи не повинні бути відправлені в той же самий час, як це виглядає жахливо, і я вважав би це як спам. Наступне, що я хотів би зробити, побачивши це, це хіт блок посиланням відразу і видалити їх з моїй сторінці Twitter.

Я бачив п’ять повідомлень від того ж людини сьогодні направив в той же самий час, і я знаю, що це спам, тому що немає ніякої можливості ввести цей кількості повідомлень одночасно. Для особистих повідомлень це не має значення, як ви спілкуєтеся з іншими, щоб побудувати свій бізнес, що я маю на увазі тільки повідомлення, які просять людей, щоб відвідати певні посилання. Якщо ви не хочете бути заблокований для цього ніколи не посилати більше одного на кожні 15 хвилин, що включає в себе посилання.

Мовний бар’єр іноді може бути ще одне питання – якщо ви бачите у вашій Tweet тимчасових рамок, які в китайській і ви британці, ви ніколи не зрозумієте це, і це безглуздо ви після цього конкретної людини. Тому, якщо ви не хочете потрапити в цю пастку палицю з вашій рідній мові тільки!

Нарешті поганий мова є одним з найбільш дратівливих речей на Twitter – Я ненавиджу те, що деякі люди використовують лайливі слова і будь-які, які я бачу буде тут же заблокований. Точно так само будь-яка доросла рахунків незабаром буде втрачено від мого терміни, як я хочу зберегти свою репутацію професійного твітер і якщо у мене були такі люди, як це за мною моя репутація зникне в значній мірі негайно.

Так що у вас є мій favouirte методи, як уникнути заблокований на Twitter, якщо ви реалізуєте ці ваші блоки знизиться відразу.