“Я хочу створити свою власну businesspractice, але … я так afraid_”

Я звільнилася з роботи, – “Я звільнив мого боса”, як я говорив,-тому що у мене внутрішній голос каже мені, щоб зробити це. Але, в той же час, я так боялася. Я міг також почути інший голос всередині каже мені, всі жахливі речі, які можуть статися. Ці два голоси створювали внутрішній конфлікт, який нагадував «па-де-де”, добре організованою танці – дуже гладка, як добре змащена машина. Один голос почне, а інший відповідав, то це була перша черга з них … і я був в середині цієї розмови, повністю заморожені, невиробничої і заплутаним.

Але це не повинно бути так! Бачте, я ніколи не керував бізнес раніше, так що, безсумнівно, з моєї зони комфорту, не знаючи, чого чекати. Я хвилювався, що не могли б бути в змозі зробити це, і я міг почути думку людей навколо мене, кажучи, що вони сумнівалися, це занадто!

Як би я залучення клієнтів в моїй практиці? Чи буду я мати їх у достатній кількості, щоб мати можливість процвітати … або вижити? Був би я йти ва-банк і не бути в змозі оплатити свої рахунки? Я зробив би жахливі помилки в моїй бізнес-рішення? Що мені потрібно знати про податки, зайнятості, і всі юридичні речі?

Тоді, я зупинив свій внутрішній допиту протягом хвилини (ах, полегшення!!), І вирішив зробити глибокий вдих і видих всі мої страхи і сумніви. Я насправді мав узяти набагато більше, ніж пару глибоких вдихів у зв’язку з кількістю наболіло тривоги. Я не міг навіть думати все пливе.

Я запитав себе: “Що я дійсно хочу зараз у моєму житті” Чи хочу я продовжувати робити те, що мені робити? Працюючи для цього боса в цьому середовищі? З цією кількістю стресу? За допомогою цього графіка? За допомогою цих співробітників? Або я хочу, щоб створити бізнес, де я можу допомагати людям і бути самому собі господарем? А де я можу вибрати мій годин, а також (в якийсь момент) виберіть моїх клієнтів?

“Ну, якщо ви запитаєте мене, я хочу бути сам собі господар і допомагати людям. Я відчуваю себе повністю звернено на створення бізнесу, де я можу бути корисним і зробити різницю в житті людей “. Інший голос тепер заспокоїлася абсолютно. Я не міг почути слова сумніви або страху в моїй голові. Я відчував дивне почуття свободи і сили, впевненості та спокою.
Тобто, як я вирішив раз і назавжди звільнити мого боса і стати самому собі господарем, робота на дому!

І я готова “вийти один у величезному світі.” Я вирішив кинути, але зупинялися ще кілька місяців, щоб побудувати мої заощадження. Я міг би інвестувати в себе і в свій власний бізнес. Я не робив цього без плану. (Я Діва, так що через кілька речі повинні бути організовані!) Я не хотів, щоб закінчилися гроші перед поворотним моментом, коли бізнес буде створена і приносити дохід. Я не хотів бути змушений прийняти рішення, щоб повернутися до роботи в роботі (трохи більше Broke), тому що мій бізнес не буде приносити достатній дохід дюйма

Це одна річ, яку я чую в своїй історії клієнтів. Вони розповідають мені, що вони повинні були повернутися працювати на когось ще, тому що вони не створювали мережу безпеки перед виходом і вони голодували протягом перших шести місяців (а іноді і рік), щоб бути в бізнесі для себе. Я думаю, що це мудре рішення, щоб зробити, якщо ви не можете витримати фінансовий тиск і якщо ви починаєте прийняття бізнес-рішень на основі страху і відсутність грошей. Ви не бачите, маркетингу та менеджменту так само, коли ви не генерувати достатній дохід. Ви схильні забувати інтереси бізнесу і не інвестувати в себе, як ви повинні, коли у вас закінчаться гроші!

Якщо ви серйозно ставитеся розвитку Вашого бізнесу, складіть список того, що ви думаєте, в даний час блокує вас рухатися вперед швидше і вище і взяти мене на мій безкоштовний сеанс Стратегія успіху! Зателефонуйте мені по телефону 602-881-3040 запланувати наш виклик 30 хв.

грати у діловій грі з духом!
~ Наталі

Наталі Ekobo є міжнародною бізнес-тренер / консультант, лектор, викладач, автор, Майстер Енергій, і відома як Міжнародна Алхімік ™.