блошиний ринок продажів ідеї-продавати товари самооборони

Блошині ринки великого бізнесу по всій країні. Вони чудові способи, щоб зробити деякі додаткові готівкові гроші у вільний час. Більшість блошині ринки відкриті в суботу і неділю і простягнув трохи по святковим вихідним.

Продавці в більшості блошиних ринках рідко пропонують щось незвичайне або високий імпульс. Зазвичай вони мають ті ж затерті продуктів з використаних компакт-дисків на жахливі картини.

Самохідна оборонної продукції як гармати оглушити, перцевий балончик, гарпуни, особисті тривоги високим імпульсом, важко знайти і хороші прибутки товари, упаковані для роздрібного продажу.

Сама продукція легко говорити, і зібрати багато допитливих питань покупки-питання. Вони буквально продають себе.

Ви знайдете майже всі чули знарядь оглушити і перцевий балончики, але ніколи не бачив їх особисто і близько, як вони говорять. Рідко вони доступні в магазинах.

Ви можете стати незалежним дистриб’ютором і зробити сотні доларів кожні вихідні продажу засоби самозахисту на блошиних ринках.

Там немає мінімального інвестиційного крім 3.00 $ для 32 каталогом квітів сторінки, які можна використовувати для розміщення замовлень.

Як тільки ви отримаєте каталозі ви можете почати замовлення відразу. Як важко це?

подумайте про це: скільки блошиний ринок постачальників у вашому місті продають зброю шокової дії і перцевий балончики?

Створення оптових рахунок сьогодні і бути першим роздрібним блошиний ринок у вашому місті, щоб продати Самохідна оборонної продукції.

Найдовший шлях починається з першого кроку. Що ж ви чекаєте?

Будь ласка, зверніть увагу: зброя шокової дії і перцевий балончики мають обмеження в деяких містах і штатах.