будинки ветеранів, соціальні медіа не тільки для дітей

Рік чи два тому, якщо ви думали, такі речі, як Facebook і миттєві повідомлення були тільки для підлітків, ви, можливо, був правий. Але якщо ви до цих пір, що таке ж відношення в 2010 році, у вас є багато вчитися робити про силу соціальних медіа!

Як вдома бувалий, або будь-який тип власник бізнесу, соціальних медіа є ідеальним способом для розвитку свого бізнесу.

Давайте використовувати Facebook в якості прикладу. Якщо ви вже на Facebook з єдиною метою спілкування з друзями та родиною, ви не повинні розуміти, як цей інструмент має право розвивати бізнес.

Якщо у вас є обліковий запис Facebook, ви в основному мають велику, інтерактивні бази даних ваших друзів, знайомих, колишніх колег, членів сім’ї і т.д. Ви можете відправити “пропозицію дружби” нікому на Facebook, так що ви можете побудувати великий список дуже швидко. У більшості країн світу знаходиться на Facebook так що ви будете здивовані, які ви знайдете.

Ця база даних контактів дає вам доступ до фотографій друзів і ви можете прочитати своїм друзям взаємодії зі своїми друзями на своїй “стіні” (місце, де більшість дискусій відбувається на Facebook).

Це означає, що ваші друзі друзів не може бачити, що відбувається на більш на вашій стіні, а також. Подумайте про силу цього, якщо ви говорите про вашому бізнесі.

Для просування вашого будинку постановка бізнесу, все, що вам потрібно зробити, це опублікувати новий набір до і після фотографії постановка додому або прикраси проекту і написати пару фраз про трансформації, і всі люди з вашого списку можете побачити їх . Якщо вони коментувати ваші фотографії або на стіні, їх списки друзів можна побачити, що інформація, а також.

Раптом, ти експоненціально збільшилася кількість людей, які знають про свої послуги і бачили зразок вашого портфеля.

Таким чином, хоча Facebook є хорошим способом витрачати час (особливо, якщо ви робите всі ці дурні вікторини або гри FarmVille), плітки і переглядаємо фотографії друзів сім’ї, якщо ви використовуєте ваш час інакше є, вона також може бути видатним спосіб розвитку свого бізнесу.