будинки постановка пропонує високий дохід в повільній економіці

Якщо ви намагаєтеся, щоб дізнатися якомога більше про Будучи в бізнесі постановка додому, ви, мабуть, чули про програму гарантує місця як вдома бувалий у розмірі $ 24 – $ 30 на годину. Хоча це може звучати як багато, якщо ви звикли до отримання мінімальної заробітної плати, це насправді дуже низька зарплата для дому бувалий.

Багато будинків ветеранів експерт заробити більше під час двогодинної консультації, ніж багато людей заробляють для роботи цілого тижня. Заробіток шестизначні доходи як вдома бувалий протягом двох років цілком можливо, якщо ви повні рішучості будувати свій бізнес і вам не підходити до нього як хобі.

Знання та досвід вдома бувалий є надзвичайно цінним для дому продавця, і оплачувані ставки відображають, що навіть в умовах економічного спаду. Візьмемо, наприклад Постановка Diva Вища Елізабет Englehart Огайо основі Переміщення зразків. Її першим проектом постановки коштував $ 8000, щоб організувати вакантної будинки, які були на ринку протягом двох років.

Головна ветеранів може заробити від $ 250 до $ 800 за первинну консультацію, якщо вони знають, як правильно продавати свої послуги.

Багато продавців будинку буде найняти бувалий просто за їхні поради, а потім зробити решту роботи самостійно. Якщо бувалий заряджається належним чином для їх консультації, можна заробити не менше $ 1000 на тиждень тільки робить ці короткі зустрічі. І це швидкі гроші, тому що бувалий платять, як тільки послуга надається. Кожен день “день виплати” Коли ви працюєте в такий спосіб!

Після первинної консультації, вдома бувалий може зробити як мінімум $ 1000 більше, якщо клієнт хоче допомогти виконання рекомендацій бувалий автора. Це число може зрости до $ 5000 або $ 10000 в залежності від потреб для цієї властивості, а також рівня бувалий учасника досвіду і географічного положення.