бізнес-консалтинг – Як уникнути банкрутства

За яким курсом виживання бізнесу? За статистикою, приблизно 66 відсотків нових бізнес вижити двох або більше років, і 40 відсотків вижити шести років або більше, за даними дослідження “Переосмислення Адміністрації малого бізнесу. Крім того, компанії, які мають співробітники (а не однією людиною магазинів), вища освіта власників, а ті, які мають хороше фінансування, як правило, живуть довше. Також підтримується, цифри в дослідженні, виробники спільного мають більше шансів залишитися в живих в порівнянні з обслуговуванням і роздрібних фірм. Маючи цю інформацію в якості фону, я склав список з семи причин відмови від особистого досвіду і неофіційні обговорення з місцевим підприємцям. Сподіваюся, ми зможемо дізнатися, чого не слід робити і збільшити наші шанси на виживання!

1. Нездатність зрозуміти ваш ринок, ваші клієнти, і звички ваших клієнтів купувати. Два простих питання: хто ваші клієнти? І чому вони витрачають свої гроші з вами? Ви повинні бути в змозі чітко відповісти одним-двома реченнями. Клієнти несуть тільки люди, які поклали гроші на ваш рахунок. Без них ви не виживе.

2. Нездатність зрозуміти і передати те, що ви продаєте. Ви повинні чітко визначити вашу пропозицію цінності. Що ви робите, які можуть допомогти або приносити мені користь? Як тільки ви зрозумієте це, запитайте себе, якщо ви спілкуєтеся це ефективно. Ваш зв’язок з ринком, що ви говорите?

3. Недостатнє фінансування. Гроші правлять світом. Якщо у вас немає достатньо грошей, щоб провести вас через цикли продажів і тенденції до зниження, ваші шанси на успіх не дуже добре, коли підприємства починають шукати кредиторів, щоб забезпечити, що грошові кошти, вони швидко виявили, що джерела фінансування вередливі і важко догодити .

4. Нездатність передбачати і реагувати на конкуренцію, технології або інші зміни на ринку. Це небезпечно припускати, що те, що ви зробили в минулому, буде працювати завжди. Киньте виклик факторів, які призвели до вашого успіху. Ви як і раніше робити речі так само, незважаючи на нові вимоги ринку і мінливим часів? Те, що ваші конкуренти роблять по-іншому? Які нові технології доступні? Ті, хто не в змозі зробити цього застарілого.

5. Надмірна залежність від одного клієнта. Зверніть увагу на свої джерела доходу. Якщо у вас є клієнт, який надає більшість ваших доходів, запитайте себе, що станеться, якщо вони пішли вліво чи бізнесу. Де б ви були? Всякий раз, коли у вас є один клієнт настільки великими, що їх втрата означатиме закриттям магазину, будьте обережні. Маючи велику базу клієнтів малого є більш безпечним бити.

6. Нездатність визначити ваш продукт / послугу пропонують. Спроба зробити все для всіх це вірний шлях до провалу. Поширення себе занадто тонкі зменшується якості. Ринок платить відмінні нагороди за відмінні результати. Відмінні результати приходять робити те, що ви робите, і роблять це добре, знову і знову.

7. Погане управління. Управління бізнес включає в себе ряд заходів: планування, організація, контроль, управління і спілкування. Основне правило управління малим бізнесом, щоб точно знати, де ви стоїте на всі часи. Загальною проблемою для успішних компаній зростає за межі управління ресурсами і навичок.