бізнес-подарунки слідувати рекомендаціям

Видача бізнес подарунки можуть бути делікатній ситуації. Майже будь-якої компанії, розмір буде мати список правил, щоб пройти. Є певні межі того, що люди можуть прийняти. Того, щоб запитати про ці питання може бути незручно і забирає багато часу. Все, що вам потрібно зробити, це отримати деяку ясність у те, що є нормою в таких ситуаціях. Таким чином, не буде ніякої проблеми, коли ви отримуєте більшу порядку цього ж пункту видавати. Це звичайна практика в більшості фірм, мати межі і прийнятними подарунками. Якщо ви звернете увагу з рекомендаціями, зазначеними це зробить процес простіше.

Більшість організацій дозволяють співробітникам приймати подарунки, які мають номінальну вартість. Номінальна вартість зазвичай визначається як менш ніж за $ 25 або $ 50. Існує також правило, $ 100 річного ліміту. Подарунки запропонував, вартість якого перевищує вказану межу повинен або буде відмовлено або має бути схвалена керівництвом фірми. Деякі фірми вимагають подарунків за долар обмеження може бути переданий в управління.

Щоб бути впевненим у тому, що сприймається як подарунок, який ви повинні гарненько подумати. Значною мірою все, що ви будете платити за розглядатися в якості подарунка. Покриття вкладки, коли всі їдять і одержання людей з місця на місце на рахунку. Якщо ви отримуєте людей є номери і подарункові сертифікати для їх використання, ті подарунки. Отримувати їх у семінарах або мають купони і знижки, якщо вони платять собі знаходиться в царстві подарунків теж. Деякі речі, як готівка або квитки на заходи, само собою зрозуміло, очевидно, є подарунки.

Співробітники завжди заборонено вимагання подарунків від будь-якої особи чи фірми в даний час роблять бізнес або прагнуть робити бізнес з їх організацією. Ви повинні подумати, перш ніж замовити подарунок, який було запропоновано кимось за межами вашої фірми.

Якщо ви даєте людям на гігантських місця, які мають політику написано в камені або, щоб малюк з деякими гнучкі ідеалах, важливо не переступати через свої кордони. Якщо ви будете дотримуватися цих основних принципів, то ви, швидше за все, бути успішним у дарування діяльності. Немає нічого гірше, ніж дати неправильні речі або занадто багато, і в результаті чого деякі наслідки, які ви не хочете.