вартість підключення – Якість проти кількості

Отже, як ви поклали на один долар вартості на зв’язок?

Нещодавно жінка розповіла мені, що вона не хотіла бути частиною моєї громади, бо це не було досить великим. Хоча спочатку я відчувала себе дуже “дрібні”, мені тоді здавалося, вона звернутися до будь-якої з жінок, хто там? Невже вона встановити контакт? Невже це про кількість або, що набагато важливіше якість, хто ми для підключення?

Я бачу безумство в Twitter і Facebook, щоб “накопичити” друзів. Так, це добре, коли є великі групи послідовників. Однак, як ми можемо дійсно чіпати ці “друзі” особисто? З яким кількістю ми в кінцевому підсумку формування істинної зв’язку? Я виявив, що, воістину значуща зв’язок означає для мене більше – і мій успіх у бізнесі – ніж сотні поверхні з’єднання. Дозвольте мені поділитися історією, яка ілюструє це …

Насіння мій мережевий дерева

Кілька місяців тому я хотів відобразити у вдячній місці від того, де великих жінок я зустрічав у своєму житті прийшов. Я створив “мереж дерево” і виявив, що майже всі мої локальні з’єднання походять від однієї людини.

Кілька років тому, після того, як тільки переходять до КТ, я працював на розвиток призводить для мого бізнесу Melaleuca і періодично придбав «Інтернет веде” людей, зацікавлених у можливості для бізнесу. Я зв’язався з людиною на ім’я Дейв який жив поруч. Ми говорили небагато, у мене було гарне почуття кишки, а в атипових моди Я попросив його зустрітися зі мною особисто.

Погодивши моїх дітей вранці, отримавши собі Starbucks в годині їзди, я з’явився … але він ніколи не робив. Я відмовився, щоб отримати розчаровані і передбачалося, був чесним поясненням. Пізніше я дізнався, що він послав мені електронного листа (який потрапив в мої спам фільтр), пояснюючи, що після деяких швидких додаткових досліджень, він вирішив, що він не був зацікавлений у моєму проводить моя компанія і хотіли скасувати нашу зустріч.

З деяких причин, я відчував реальну зв’язок з Дейвом і зробив те, що абсолютно “Кім”, але не “по книгах”, як це роблять інші речі. Я написав йому сердечне лист ділячись з ним трохи про моє минуле, як я добрався до цього місця в моєму житті, і чому я відчула, що він коштував зустрічі. Я залишив м’яч в суд і натиснув відправити. На щастя для мене, він негайно відповів, почувши щось в моїх словах і попросив перенести нашу каву дату. Протягом нашого часу разом ми дійсно натисканні сказав, що ми залишатися на зв’язку, і я знав, що ми обидва щиро.

Дейв дивовижний хлопець, ми не працювали разом, принаймні, до цих пір. Однак, грунтуючись на своєму комфорті з нашого зв’язку, він познайомив мене з особливою жінки на ім’я Вікторія, яка управляє дуже динамічна група місцевих мереж. При першій моїй “Вікторія” зустрічі вона поєднала мене з Джулі, ще одна жінка з великим почуттям бізнесу і творчості. Через місяць Джулі з’єднав мене з Кріста, бутік власникові в КТ, який потребував деякої допомоги на творчому проекті. Дружба розцвіла.

Між Джулі і Кріста, всього співтовариства великих жінок в КТ почали з’являтися в моєму житті. Продовжуючи, ці місцеві відносин призвело до мого хостинг щомісяця “Відмінний жіночий Gathering”, щоб поділитися жінок я зустрічався один з одним. Це тоді, і ця величезна, призвело до моєї мозковий штурм Metromom в його поточному стані, місце, де я можу поділитися великих жінок один з одним і надавати їм багато значення.

Дейв був насінням, яке почалося моє місцеве дерево мережі, і дав мені дар мого бізнесу. З самого початку наші відносини були засновані на правді, чесності і мені ведення бізнесу в “Кім” шлях. Причина цьому зв’язку мало цінність тому, що я не поспішав (і вразливим стрибок), щоб відкрити моє серце до нього і встановити реальні відносини.

Чи можу я покласти доларовому вираженні на Дейв? Не всі ж його цінність для мене, мій бізнес і моє життя величезне. Я відчуваю вдячність за ним щодня. Я благословив, який він є в моєму житті і для кого він приніс в моє життя.

Фермери цінують якість

Підключення з однією людиною, коли це право людини, може стати початком відносин, які цвіте і росте. Ці відносини мають неоціненне значення і вимагають правильного наміри рости. Я віддаю перевагу “фермер”, у порівнянні з «мисливець» підходу в області мережевих технологій.

Фермер має пацієнт, вельми помітні підхід до бажаючих мереж співробітництва та розвитку в порівнянні з мисливцем підхід блискавичний розвідки це більше зосереджені на закриття і придбання.

У сьогоднішньому діловому кліматі, люди – особливо жінки – хочуть купити, але не хочуть бути продані. Фермер підходу є відмінною довгострокової стратегії, якщо ви хочете побудувати базу лояльних клієнтів. Це дозволяє мені дивитися насіння Grow з’єднання і цвісти.

Якщо ви ставлять під сумнів цінність зв’язок, задати фермера. Вона, ймовірно, поділитися своїм значенням з її власною історією вона посадила насіння, що перетворилося на її власне дерево мереж.