ведення власного бізнесу – варіанти

Дуже небагато людей розбагатіли, працюючи на когось іншого. Залишаючи осторонь поп-музикантів, спортсменів і так само обдаровані люди, єдиний спосіб придбати багатство, робота полягає у створенні власної справи. Вид бізнесу ви зважитеся на залежатиме від: а) скільки грошей Ви маєте в наявності в якості стартового капіталу і оборотних коштів, б) бізнес-ідею, і в) рівень достовірності.

Існують три види діяльності: 1) традиційний, в якому ви покладаються виключно на власні зусилля, 2) франшизи, де ви слідувати перевіреної ідеї і отримують значну підготовку і резервне від франшизи компанії і 3) мережі маркетингу.

Кожен вид діяльності має свої плюси і мінуси.

• традиційний бізнес потребує значних фінансових витрат, або з вашого власного ресурсів або частково фінансується ваш банк. Можливо, вам доведеться орендувати приміщення, купити обладнання, найняти персонал, платити за рекламу, брошури, канцелярське приладдя, і інвентар. Лякаюче високий відсоток цього виду бізнесу терпить невдачу в перший рік. Для успіху вам потрібно: хороша ідея, значна фінансова підтримка, міцного здоров’я, взаєморозуміння подружжя, і витривалість. Якщо ви робите успіху ви будете володіти бізнес напряму і користуватися всіма прибутку.
• франшиз високий рівень успіху. Такі банки, як їх, тому що кожна операція має франшизу доведений послужний список і, таким чином банки можуть точно визначити ступінь ризику, отже, вони будуть давати гроші для такого роду запуску. Проте всі підтримки та навчання має свою ціну: початковий вступний внесок, ймовірно, буде дуже висока, і відсоток від обороту бізнесу повинен бути сплачений до франшизі компанії.
• Мережевий маркетинг, також відомий як багаторівневий маркетинг, має багато переваг і кілька недоліків. Вхідна плата низька, а поточні витрати ще нижче. Мережевий маркетинг може бути запущений у вільний час – насправді, що це кращий спосіб підійти до нього. Почніть з малого, і тримати на нього. Секрет у тому, наполегливість, пройти перший рік, і ви повинні знайти бізнес має міцну основу, з якої можна побудувати серйозні доходи. Він сказав, що 95% з тих, хто пережив десять років в мережевому маркетингу стати багатим за межі їх найсміливіші очікування.

Отже, який вид бізнесу для вас? Якщо ви хочете, щоб надати послугу або продукт, в якому у вас є досвід, скажімо, від колишнього місця роботи, традиційний бізнес буде, ймовірно, буде кращим вибором. Однак, якщо ви просто втомилися працювати на когось і зробити їх багатими і хочуть викреслити на свій розсуд, то франшиза або мережевий маркетинг повинен бути кращим варіантом.

Потім вибір визначається в основному за рахунок коштів, у вас є доступ, а також час і зусилля, які ви хочете помістити в вашому підприємстві. Франшиза буде зажадають значних коштів, 100% зобов’язань. Ви стрибати в глибоку кінці, хоча франшизи компанія забезпечить навчання і підтримку, щоб допомогти вам плавати.

З іншого боку, ви можете полегшити собі м’яко в мережевому маркетингу, починаючи неповний робочий день, а ви продовжуєте з вашого поточного зайнятості, створити свій бізнес, інвестування прибутків прибутку, якщо це необхідно. Наполегливо і настане час, коли доходи від власного бізнесу буде достатньо, щоб підтримати вас у фінансовому відношенні. Ви тоді будете в змозі залишити свій зайнятість і сконцентруватися на своєму бізнесі, витрачають більше часу на це чи отримують значні вільний час зі своєю сім’єю.