великі ідеї та поради для підприємницького успіху від Джефф Безос з amazon.com

За десять років світ спостерігав з трепетом і захопленням феноменального успіху Джефф Безос засновник і генеральний директор Amazon.com.

Мета кожного підприємця будь то домашній бізнес чи ні, це домогтися успіху і піднятися на вершину.

Успіх не приходить легко. Це вимагає напруженої роботи, прихильність та відданість справі, щоб досягти вершини в якості підприємця. Досягнення Вашої мети часто легше, якщо ви можете слідувати по шляху, вже пройденого Brilliant підприємців. Візьміть деякі прекрасні ідеї та поради, які злетіли їх до слави і багатства і намагаються їх реалізувати.

У зв’язку з цим феноменальним успіхом Джефф Безос, озвучених Time Magazine як “Король Cybercommerce” приходить на розум. Його дух пригод, уяву, інновації та креативність є одними з якостей, які зробили Amazon.com якою вона є сьогодні.

У 1994 році він створив свій домашній бізнес в два ліжка кімнатні будинку в Сіетлі з подовжувачами біжить до своєї гаражем. Там не було шляху назад, і величезні успіхи він зробив це історія.

Сьогодні Amazon обслуговує більше 45 мільйонів клієнтів і більш ніж 600 000 Associates. Amazon.com є найпопулярнішим брендом імен Інтернету. Це найбільший інтернет-рітейлер в світі. Джефф Безос засновник і генеральний директор є мульти-мільярдером і одним з найбагатших людей у ​​світі.

Кілька цитат з Джефф Безос буде відображати характерні мислення за успіх цього блискучого підприємця і домінування Amazon.com.

1. “Бренда для компанії, як репутація людини. Ви заробляєте репутацію, намагаючись зробити жорсткі речі добре.”

2. “, Якщо ви побудувати великий досвід, клієнти розповідають один одному про це. З вуст в уста є дуже потужним.”

3. “Є два види компаній, ті, які працюють, щоб спробувати стягувати більше, і ті, які працюють, щоб стягувати менше. Нас буде другий”

4. “Ми бачимо клієнтів в якості запрошених гостей на вечірку, і ми господарі. Це наша робота, щоденний, щоб кожен важливий аспект досвід клієнта трохи краще.”

5. “Те, що ми хочемо зробити, це щось зовсім нове. Там немає фізичного аналога Amazon.com, що стає”.

Про своє бачення Джефф Безос говорить: “Наше бачення полягає в самій клієнтоорієнтованої компанією в світі. Місце, куди люди приходять, щоб знайти і відкрити для себе все, що вони хочуть купити на лінії. ”

Щоб поповнити його він робить великий акцент на важливість шість основних цінностей-він наполягає на тому.
1. клієнтів одержимість. 2. власності. 3. зміщення для дії. 4. ощадливість. 5. висока найму бар. 6. інновації.

Ось деякі дуже корисні ідеї та поради, що всі підприємці, включаючи домашній бізнес підприємця можуть забрати з Джефф Безос.

Ви повинні бути:

1. Мрійник і ніколи не здавайтеся вашої мрії
2. Оптиміст і бути впевненими в тому, що ви робите.
3. Стратег, готові зустріти всіх ситуацій і обставин.
4. Підготовлено наступати в райони, де інші ніколи не топтав раніше.
5. Орієнтованих на клієнта маркетингу більш цілеспрямований характер.
7. Одержимий про клієнтів не конкуренти.
8. Інноваційні і тримати на інновації.
9. Завжди думав Великого.
10.Working жорсткий і заряд менше.

Нарешті рада від Джефф Безос для всіх підприємців, “наполегливо працювати, веселитися, робити історію”. Так, це те, що “Король Cybercommerce” зробив з Amazon.com.

Copyright 2005 Канага Сіва.