венчурний капітал, чому це, ймовірно, не для вас

Таким чином, що венчурний капітал (VC) фірмам інвестувати кошти, що тільки певний вид бізнесу підходить для них, щоб вкласти капітал в теорії звучить так, більшість венчурні інвестиції не вийде, але ті, які досягають успіху покриття витрат на невдачі і дати здорове повернення. Для використання боксу венчурні капіталісти аналогією кинути косарів. Більшість підприємств не мають потенціал для створення рівня прибутковості, необхідного для VC методології інвестицій. В якості першого підприємцем час, ви повинні почати повільно і будувати знизу вгору. Спочатку шукає венчурне фінансування є поганою ідеєю, в більшості випадків. Шанси авторитетної фірми венчурні інвестиції в команді перших підприємців час дуже малі.

Було б більш розумним для розвитку вашого бізнесу і шукати бізнес-ангела, якщо вам потрібно додаткове фінансування. Право бізнес-ангелів дійсно поліпшить ваш бізнес. Бізнес-ангелів буде мати неоціненне значення у збільшенні доходів, а значить, підвищення ваші шанси, що ви будете робити прибуткового виходу. Якщо ваш бізнес не вимагає додаткового венчурне фінансування в масштабі, то з успішними бізнес-ангелів у вашій команді має вирішальне значення.

Це важливо пам’ятати, що процес отримання венчурне фінансування доріг (для початкового завантаження підприємців як ми). Вам доведеться платити за належну обачність, а також інші юридичні та бухгалтерські збори. Якщо розглядати це в контексті, якщо Ви розумні, ви будете мати, щоб отримати особисту юридичну консультацію, яка відокремлена в юридичну консультацію для вашого бізнесу, і ви повинні будете заплатити за обох. Додатково до цього, ви знаходитесь в великий недолік при проведенні переговорів з ВК. Вони роблять це весь час, і ви тільки збираєтеся через цей процес в перший раз. Маючи досвідчених бізнес-ангелів провідних вашого боку в переговорах дозволить значно поліпшити ваше становище.

Тягові є валютою приватних інвестицій в акціонерний капітал, як на бізнес-ангелів і VC рівнях. Накопичення тяги завжди гарна ідея. В результаті, вам не потрібно мати справу з VC або бізнес-ангелів фінансування тих пір, як ви переслідуєте тяги всіма силами твоїми. Подивіться на це, як це, інвестори дивляться на свій бізнес, як гроші машину. Це до вас, щоб бути інженером, який будує ці гроші машину. Більше тяги у Вас краще ваші позиції на переговорах.

Отримання фінансування не повинні бути в центрі уваги вашого бізнесу. Отримання прибутку повинно бути. Якщо ви зробите це, то будь-яке фінансування, щоб допомогти вам масштабі прийде природним шляхом.

Однак, це важко для завантаження бізнесу інвестиційному готові стадії. Ці 10 кращих порад для початківців підприємців може допомогти вам на цьому шляху.

Це багато важкої роботи, але якщо ви будете стояти на своєму ви побачите переваги і пожинати плоди.