взяти під контроль постійних витрат

Підсумок: що є самим основним способом скоротити витрати без збитку для обслуговування клієнтів чи якість? Фіксовані експлуатаційні витрати, звичайно. Для того, щоб пристосуватися до пісне сьогоднішніх економічних умовах, компанії повинні дотримуватися першої необхідності і передати другорядні. Фіксовані витрати, які повинні бути оцінені є персонал, приміщення, а також товари і послуги.

США Сьогодні малий бізнес оглядач Стів Стросс рекомендує фінансової розсудливості. “Малі підприємства часто замкнені у великі, постійні витрати без необхідності. Важливо, щоб залишитися рідини, як робота вимагає припливу і відпливу. Власники бізнесу часто бачимо ці витрати як неминуче або витрат, які можна зменшити лише в довгостроковій перспективі. Існують негайного способів регулювати ці витрати тримати бізнес на плаву і прибутковим в період кризи, і в довгостроковій стратегії. ”

Товари та послуги: у періоди різкого підйому, якраз в строк виробництва виходить у вікно і надлишкових запасів є порядком денним. Але, коли важкі часи, компанії потрібно дивитися в панчоху тільки те, що потрібно зараз, а не тижнів або місяців. Drop-доставки товарів безпосередньо клієнтам також допомагає скоротити витрати.

Аналогічним чином, в хороші часи, підприємства зазвичай були зобов’язані підписати довгостроковий, ексклюзивні контракти з постачальниками товарів і послуг. Сьогодні, однак, компанії знаходяться в кращому становищі, щоб вести переговори авансом гнучкі сервісні контракти. професіоналам можливість переглянути контракти щоквартально і магазин для конкурентоспроможних цін в інших місцях.

Персонал: офіс галасливий з повною зайнятістю при повному часу переваги, як медичне страхування, пенсії тощо має сенс, коли справи йдуть добре. Але коли справа знижується, і ваш повний співробітники працюють повний робочий день годин тільки з неповною продуктивності, гроші витрачені марно і Вашої компанії в результаті страждає. Кращою альтернативою є найняти неповний робочий день, віддалених і фрілансерів.

Повні 30% працівників Америки є незалежними підрядниками. За допомогою цих працівників тільки для годин і / або проектів, необхідних, персонал стає змінною вартості, за якою у вас є контроль – якщо бізнес не працює і проектів висихають, ви не платите повний робочий день людей, щоб виглядати зайнятим. Як бонус, так як незалежні підрядники, як правило, експертами у своїй галузі, ви можете отримати більш високі результати калібру, і вони, як правило, зробити більше за менший час.

Послуги: Останнє, але не менш важливе (з точки зору витрат), офісні приміщення та супутні витрати зазвичай є найбільшою фіксованої вартості для малого бізнесу. Щоб додати сіль на рану, за оцінками, майже половина всіх офісних приміщень або порожній, або недостатньо. Комунальні послуги, послуги з прибирання, меблі, технічне обслуговування та безліч інших витрат, на додаток до традиційних довгостроковим договором оренди, може буквально вбити запуску перш, ніж вона отримує від землі.

Кілька варіантів існує під ключ, які дозволяють компаніям платити тільки за те, що вони використовують під час представлення професійного іміджу та забезпечення функціонує робочий простір для персоналу. Переговорна Денвер з повним набором послуг Представницький люкс (обслуговується офіс / офіс бізнес-центр) в Денвері, штат Колорадо, який надає готові до використання офісних приміщень, віртуальні офіси, конференц-зали, телекомунікації та адміністративну підтримку широкого спектру фахівців в корпораціях. Економічність і без проблем офісні приміщення та віртуальні плани офісу може зробити все різниця у взявши під свій контроль постійних витрат.

Коли фізичний офіс не є необхідним, віртуальні офіси дозволяють підприємствам миттєво отримуєте присутність на ринку з престижною, гучних бізнес-адресою. Послуги з підтримки можуть також включати місцеві відповіді на телефонні послуги та обробку пошти.