вивчення всіх можливих варіантів це вірний шлях до творчості

Один визначальною характеристикою творчих мислителів про те, що вони вивчили всі можливі варіанти.

Я хочу, щоб ви зупинитеся прямо зараз. Все, що ви робите … Я хочу, щоб ви просто зупиніться на другому і я хочу, щоб ви уявити собі світ, в якому кожен виглядає однаково.

Вони не тільки виглядають однаково, але вони точно так само. У нас є ті ж функції. Ті ж очі, та ж ніс, такі ж зачіски. У всіх нас є точно такі ж характеристики. Таке ж ставлення, інтелект, емоції, і світоглядів. Ми дивимося те ж саме. Ми вважаємо, що те ж саме. Ми діємо однаково.

Яке трагічне світі це було б, якби це було так. Ми не мали б свободу вибору для себе, тому що не буде ніякого вибору.

Ми б не стимулювала жодною мірою думати по-іншому або спробувати щось нове, і ми ніколи не мали б диск або амбіцій, щоб вирватися вперед, тому що все завжди буде в той же самий рівні.

Тепер я хочу, щоб ви представили інший приклад. Цей приклад насправді буде дуже схожа на те, що ми тільки що говорили. Що робити, якщо ви все від виглядала так схожі? Подумайте про це. Якщо ви чоловік, кожна жінка виглядає однаково. Якщо ви жінка, коли-небудь чоловіків виглядає так само.

Подумайте про те, як нудно, що буде, коли справа доходить до вибору перспектива вашого чоловіка або шукаєте дату або щось на зразок цього. Як нудно було б?
Хвилювання, яке ми отримуємо, коли ми бачимо, що права людини, це не було б, бо не було б ніякого права або будь-який неправильний чоловік. Коротше кажучи, ми б взагалі не було ніяких варіантів, тому що кожен потенційний чоловік був би точно таким же, як будь-який інший потенційної дружини.

Навіщо я вам все це розповідаю?

Причина, на щастя, ми живемо в світі, повному відмінності. Таким чином, існує величезна кількість варіантів, і кожен день у нас є шанс, щоб зробити сотні реальний вибір, і кожен з них має зовсім інший результат.

Це радість буття людини і життя у вільному суспільстві. Як творчих мислителів, ми цінуємо це дуже високо, тому що ми отримуємо, щоб вивчити ті варіанти.

Творчих мислителів вивчити багато варіантів, і кожен варіант призводить до чогось нового – ідеї нового продукту, нової бізнес-ідеї, ідеї нові спільні підприємства, нова ідея заголовок, нову ідею сюжетної лінії, новий автовідповідач ідея, новий міні-курс Ідея – Є так багато речей, які породив, тому що у нас є можливість вивчити всі види нових можливостей.

Творчих мислителів, вони роблять це весь час. Вони віддаляються від мирського і вони переслідують нові, різні можливості і можливості, тому що це те, що іскри і породжує нові ідеї.