види інтелектуальної власності

Розуміння різних видів інтелектуальної власності, які доступні, щоб розглянути є одним з перших кроків для юристів інтелектуальної власності. Хоча адвокати можуть бути в змозі описати різні типи і той, який відповідає вимогам, це завжди краще для підприємця знати різні типи, перш ніж перейти до наступного кроку.

Різні типи інтелектуальної власності, які доступні включати товарні знаки і фірмові найменування, патенти і авторські права. Товарний знак є будь-який символ або слово, яке однозначно ідентифікує конкретний продукт і робить його відмінним від продукції своїх конкурентів. Найчастіше він використовується для відомого логотипу.
Є насправді два варіанти в пошуку торговою маркою. В один варіант, творець можете почати використовувати торговельну марку як частина їх повсякденній діяльності, а потім встановити їх права. У другому варіанті товарного знака, творець може зареєструвати для цього конкретного товарного знака з відповідними повноваженнями, приймаючи допомогу юристів інтелектуальної власності.

Патенти, з іншого боку вимагають творця належних процедур ліцензування з федеральними властями. Творець буде видана ліцензія на володіння відкриття протягом певного періоду часу. У той період часу, творець має прав на зміну певної частини його / її створення, а також може продати свої права ліцензії іншій набувачеві.

Є насправді різні типи угод патентні ліцензії. Є угоди, в яких Творець заплатити деяку суму у вигляді роялті протягом усього життя патенту. Деякі угоди вимагають щорічної оплати за патент у власність, а деякі можуть зажадати одноразової виплати.
Авторські права являють собою інший тип активів інтелектуальної власності, що, зокрема, програми програмного забезпечення та видавничої індустрії. Підприємці зацікавлені в заглиблюючись в у видавничій галузі або галузі управління контентом потрібно отримати повну інформацію відносно авторських прав. Тому потрібно вирішити вид інтелектуальної власності активів вони хочуть подати на Серед вищезазначених типів.

IP юристи будуть мати можливість направляти творців в подачі для правильного виду активів ІВ. При виборі IP адвокатом, потрібно дивитися на різних випадках вони обробляються і різних типів активів вони працювали. У них повинна бути формальною кваліфікації та відповідних років досвіду. Після вибору адвоката, не слід шкодувати, що вони вибрали неправильний вид адвоката.