вижити розлучення і створення багатства шляху жінок

Будучи недавно розлучився сигнали почала нове життя і можливість розробити нове життя як єдине особа, що перебуває під власних умовах. За статистикою, багато хто недавно розлучених жінок залишаються гірше фінансове після розлучення і може бути намагаються впоратися з одним батьком, почуття емоційно розбиті і з низькою самооцінкою.

Замість того щоб зосередитися на негативах, хоча, це важливо, щоб підвести підсумки вашого нового життя і поставити себе в позитивному настрої, відчуваючи вдячність за все хороше, що у вашому житті (ваше здоров’я, ваші діти, сім’я, друзі, домашні вихованці, роботі / кар’єрі і т.д.). Потім зробити певний рішення зробити сьогодні перший день нового, кращого життя, спрямований на досягнення ваших найважливіших цілей і таким чином, що лежить в основі ваших основних цінностей і переконань.

Візьми тайм-аут вашої звичайної рутини, щоб розслабитися і дійсно думають про те, як ви хочете, щоб ваше життя, щоб подивитися, як би ви витрачати свій час, якщо ви не повинні працювати? Що означає фінансову свободу, багатство, процвітання і достаток означає для вас?

Багатство не тільки в грошах. Гроші, очевидно, ключова частина багатства, але Багатство також про якість життя, свободи, вибору і здорові відносини. Так що не думайте про те, мільйонів в банку, думайте про те, що гроші дозволять вам робити, бути чи мати.

Щоб створити багатство, процвітання і в кінцевому рахунку свобода жити життям вашої мрії вам може знадобитися створити грошову машину. Ця магічна машина буде служити джерелом доходу для підтримки вашого нового способу життя і забезпечують декілька потоків пасивного доходу, які підтримують вас, чи працюєте Ви чи ні!

Гроші машини передбачає використання продуктів, послуг або інформації – власних чи інших – і те, що ви можете створити неповний робочий день на додаток до існуючої заробітної плати або доходу, або ви можете присвятити себе йому повний робочий день або більш інтенсивний період, протягом вихідних або поки ви у від’їзді у відпустку, щоб забезпечити хороший щомісячний дохід протягом короткого періоду часу. Якщо у вас є гроші машину вона буде генерувати дохід на довгі роки дозволяючи Вам насолоджуватися своїм новим способом життя, або підняти свій бізнес, а доходи на наступний рівень.

Розлучення це не кінець дороги, це можливість у прах себе вниз і показати світу, можна не тільки вижити, але і процвітати!