визнав проблеми продуктів, призначених для схуднення

Для багатьох років боротьби, здається, продовжують між FDA, FTC і малих частинах сектора втрати ваги. Ви дійсно не потрібно далеко ходити, перш ніж ви знайдете оголошення, які обіцяють зробити жир танути менш ніж за тиждень. Наприклад, Є таблетки і патчі нібито призначені для спалювання жиру і видалити практично миттєво, умовно кажучи. Пам’ятайте, що багато з цих видів продукції не були акредитовані або за підтримки FDA. Крім того, FTC має свої руки, повні з їх метою, щоб зупинити багатьох видів помилкові і вводять в оману заяви, зроблені поруч цих компаній. Те, що ви дійсно повинні мати на увазі, що так багато трав і натуральних інгредієнтів, не були перевірені повністю безпечні або повністю цінно для пропонованих претензій.

Зрозуміло, що людина, яка страждає ожирінням не вітається і майже занадто готові спробувати щось, що може бути не дуже корисною, щоб споживати. Наприклад, вони бачать всі види оголошень для схуднення вниз, і, можливо припустити, що вони знаходяться в безпеці, так як вони на полиці. Тоді ви повинні взяти до уваги, що так багато продуктів на ринку, не оцінки за ними. Просто невелике дослідження може швидко підтвердити наявність рослинних продуктів, які можуть бути отримані ще вони можуть представляти страшні наслідки для певних людей. Тільки один добре відомий екземпляр ефедри, і що в кінцевому підсумку хімічна заборонені в Сполучених Штатах. Але це лише одна, і є інші, які мають подібний ймовірний ризик.

Також зверніть увагу на те, як Choride Фенілпропаноламін Hydro, яка є серйозною загрозою для деяких людей, і все ж ви можете Google його і знайти рекламу для його отримання. Близько десяти років тому там було дійсно багато шуму Про цю конкретної інгредієнт, який був введений для використання в холодні ліки і таблетки зниження ваги. Звичайною практикою є просування цих видів інгредієнтів під торговими назвами численних видів. Що було такого шокуючого Фенілпропаноламін є те, що він був пов’язаний з всі сорти дуже серйозних захворювань, пов’язаних з серцем, і, очевидно, може призвести до смерті. Те, що ми знаходимо неймовірне в тому, що, якщо ви шукаєте на ньому в Google, ви побачите оголошення для нього – все одно! Так то у вас є пункт, як це доступним для людей, які не мають ні найменшого натяку про те, що вони використовують.

Це просто неможливо, на наш погляд, для будь-якого агентства, щоб бути повністю в курсі всього, що відбувається, і ми повинні стежити за собою, в кінці кінців. Ясно, що навіть десять років потому, люди знайдуть стратегії зберегти продажі певних продуктів, які не можуть бути безпечними для всіх чоловіків і жінок. Тим не менш, додаткові точки в тому, що люди завжди хочуть проста відповідь, і ми всі визнаємо, що там дійсно немає простого рішення, коли справа доходить до втрати ваги. Це не може бути й мови, щоб схуднути, і вона робить вимагають виділеного спроби. Там не секрет, про зниження ваги і тримати його, але, здається, немає ніякого кінця нових продуктів, які завжди, здається, з’являються.