визначення неетичною практики в рекламі

Етика в рекламі іноді може бути прикордонне між тим, що правильно чи неправильно. Є правила і керівні принципи в місце для рекламних компаній, стежити, щоб вони не засмучені або образити ні глядачів. Але, що, як неетично реклами? Ну, використовуючи рекламу таким чином, що вводить в оману і використовує помилкові заяви, щоб отримати громадськості, щоб купити продукт, який вони намагаються продати неетично, через його неправильного використання інформації, яка представлена ​​для громадськості. Ця стаття покаже, що, здавалося, було неетично в рекламі.

Оголошення, які використовуються в політичній сфері може іноді ввести в оману і використовувати недостовірну інформацію або спотворювати істину, щоб отримати суспільне схилити свої голоси до них. Оголошення в кампанії з виборів між Маккейном і Обамою використані оголошення з вводить в оману інформації. Такі, як, говорячи, що розробник отримав $ 20 мільйонів в грошах платників податків, але правда була там грошей не було отримано. Це можна розглядати як неетичні вони дають неправдиву інформацію для громадськості, який багато зробив в політичній рекламі.

Реклама, яка зроблена повинні бути в змозі визначити, що цільовою аудиторією. Але, іноді це робиться не завжди. Коли реклама по відношенню до дітей має бути ясно, що продукт є і те, що для. Як діти іноді може спотворювати і не зовсім розумію, що оголошення говорить, особливо у віці до 12. Тим не менш, деякі можуть сказати, що це неетично цілеспрямовано щодо дітей у віці до 12, як, вони не можуть зрозуміти, що оголошення і переглянути його таким чином, що вони не повинні. Проте реклама постійно було показано для дітей, як у кампанії для напоїв і продуктів харчування в плакатах у школах і деяких дебатів якщо реклама в школах неетично.

Так само, як рекламу в комерційних або рекламних щитах, в Інтернеті має свої власні проблеми в рекламі, а також. Як вони можуть іноді сприяти невірним претензій і коли це станеться, може мати негативний вплив на їх продукт і бренд. Існують етичні керівні принципи для проблемної оголошення, які можна подивитися статтю, в Інтернеті. Ці оголошення можуть бути неправильно витлумачені з редакційними зміст повинен бути позначений, тобто реклама. В іншому випадку це неетично, коли це не відображається. Використання реклами таким чином вводить в оману, і це показує, що перегляд споживачем як наївні, що неетично.

Але, чи не поклавши праву обсяг інформації робить громадськість вважають, щось по-іншому, тому що того, що було сказано. Це може привести їх у неправильному напрямку і купувати продукт, який не підходить для них.

Використання прямо брехня в рекламі є частиною реклами неетичною і не слід керівництво практикою, що вони повинні дотримуватися при демонстрації продукту до споживача. Брехня про те, що продукт, дає неправдиву інформацію і змушує їх вірити, що щось не вірно, коли це не так. , Яких слід уникати в рекламі, як це в кінцевому підсумку дати їм погану репутацію, тому що від його неправильного використання інформації.