висока температура вентиляторів і повітродувок для до 2200 F операції

Промислові повітродувки тиску Ко тепер пропонує свою унікальну лінію вентиляторів високого температури і вентилятори для промислового застосування до 2200 F температури повітряного потоку. Це був досягнутий, з використанням надзвичайно високу міцність сплавів нержавіючої сталі для вентиляторів робочі колеса, що дозволяє мати більш високу безпечної швидкості при підвищених температурах.

Промислові повітродувки тиску Ко високої температури духовки шанувальники шикуються в даний час включають:

– Операційна до 2200 F, відцентрові, осьові і тип штепсельної вилки вентилятора;
– Попередньо інженерії і на замовлення вентилятори для всіх типів додатків з vaiety з типів робочого колеса та аксесуари;
– Канада Вентилятор інженери забезпечують професійні консультації та рекомендувати право вентилятора для кожної програми і печі / Пленум дизайну;
– Вентилятор пропозицію забезпечує конкурентоспроможність запасних вентилятора в Гарден-Сіті, Лау, IgE, сплав Виготовлення моделей вентиляторів; ремонт, заново будувати і балансування;
– Унікально висока температура водяного охолодження двигунів для роботи до 2300 F.

Вентилятори з навколишнім повітрям системи охолодження гарячої обробки повітряних потоків повинні мати достатній потік повітря і бути в експлуатації до температури повітряного потоку прохолодному нижче 120 F, щоб запобігти пошкодження вентилятора. Tubeaxial навколишнього повітря вентилятором системи охолодження ефективна тільки в той час як вентилятор працює.

Існують два основних типи вентиляторів високого температури – відцентрові і осьові:

відцентрового колеса:

* Багатопилкового форвардної кривої колеса. Цей тип колеса зазвичай вказується, де є необхідність у великих обсягах потоку від низького до середнього вимог тиску. Вперед лезо кривої є те, що вона забезпечує той же об’єм повітря, або в зворотному напрямку або радіального робочого колеса, при більш низькій швидкості обертання вентилятора, що особливо важливо у зв’язку з колесом напружень при підвищених температурах. Цей вентилятор є найбільш поширеним типом використовуваних у всіх типах операцій термообробки винятком випадків, коли накопичення матеріалу на лопатях може відбутися, тому що дисбаланс колеса приведе.
* Радіальна Blade, шанувальників весла тип коліс. Цей тип колеса зазвичай вказується, де є необхідність у середніх обсягів потоку від середніх до великих статичних тисків. Гребне колесо вважається самостійною очищення типу колеса. Вона може бути використана, де є різні матеріали або пилу в потоці повітря. Через його структурно міцну конструкцію, використовується в багатьох галузях застосування термообробки при дуже високих температурах, коли максимальний термін служби вентилятора бажана.

осьових коліс леза:

* Осьовий робочого колеса зазвичай вказується, де існує необхідність у дуже великі обсяги потоків від низького статичного тиску. Осьова колеса, як мульти-леза переднього колеса тип кривої може призвести до осьової вентилятор для доставки різних об’ємів повітря в той же статичний тиск, якщо загальна вимога напору вентилятора системи була недооцінена. Цей тип вентилятора ідеально підходить, де великий обсяг потоку потрібно при мінімальному повітроводів і широко використовується для малих і великих печах, таких як алюміній відпалу.

Шанувальники гарячих повітряних потоків обробки повинні мати достатній потік повітря і бути в експлуатації до температури повітряного потоку прохолодному нижче 120 F, щоб запобігти пошкодження вентилятора. Tubeaxial навколишнього повітря вентилятором системи охолодження ефективна тільки в той час як вентилятор працює.