високий потенціал у відвалах шахти Кімберлі

історії полів Кімберлі алмаз
Перший алмаз в Південній Африці був знайдений в 1866 році в Північній провінції, вздовж берега річки Помаранчевої. Після виявлення алмазів, була обширна пік алмаз, з тисячами надій старателів повені район у пошуках алювіальних алмазів по берегах річок, а також на березі сусідньої річки Вааль.

Протягом декількох років, кілька великих алмазів були знайдені, в тому числі один з яких розташований на фермі називається Jagersfontein, який пізніше став відомим алмазним рудником. Після низки відкриттів, площа стала називатися Beaconsfield, яка сьогодні є передмістям Кімберлі. Через рік після відкриття Jagersfontein алмаз, Кімберлі і De Beers труби були виявлені неподалік Bultfontein, і подібні відкриття були зроблені в господарствах, таких як Benaauwheidsfontein, Dorstfontein і Vooruitzicht. П’ятий був знайдений 20 років по тому, відома як трубою Wesselton.

У той час як труби були спочатку працювали окремими особами, так як глибина копання збільшена більш ефективне рішення стало необхідним. У 1888 році De Beers Consolidated Mines з’явилася на світ, у власності Сесіл Родс Джон, поєднання Кімберлі і De Beers хв.

У 1897 році права копатися Кімберлі Міни були куплені нова компанія – Кімберлі Mining Limited (KML). Вони видобували до 1914 року, використовуючи метод, відомий як відкритих гірських робіт. Це тривало до Першої світової війни, в 1914 році. Після закінчення війни в 1918 році, шахта була просто підтримується протягом наступних 8 років. У цей момент De Beers Consolidated взяв на себе відповідальність, але крім кількох вибірок вміст шахти, як тільки в 1950 і знову в 1980-х роках на шахті дрімало. У 2002 році Новий Diamond Corporation (НДЦ) взяли під свій контроль, але без фінансування відвали і шахти стали доступними. Сьогодні Консорціум Meepo Інвестиції, частину Нової африканської гірничих робіт, має право як Caravan Park дамп Kamfersdam відвалах Кімберлі хв.

місто Кімберлі
Кімберлі сама була створена в 1871 році після відкриття алмазів, і зростання міста був значною мірою в результаті різних міни побудований в околицях. Місто назване на честь породи кімберлітових – геологічні вулканічних скельних утворень, які відбуваються у вертикальних трубах і які містять алмази. З часом руйнують утворень і алмази, що переміщуються по ходу річок і струмків зібрати в розсипних родовищ алмазів. Не всі кімберлітів містять алмази, і ті, що не всі мають достатню якість або кількість, щоб привернути інтерес. Однак алювіальних алмазів знайшли, як правило, більш високої якості, ніж ті, які знаходяться всередині кімберлітові трубки – тому що до того часу, алювіальних алмазів виявлені в місцях їх русла, низька якість каменів були зруйновані поточні річки і тільки високоякісні камені залишаються.

Один з провідних областей в світі з видобутку алмазів, районі Кімберлі відомо сьогодні глобально членів промисловості. Це майже в 500 км від Йоганнесбурга і майже 1000 км від Кейптауна.

занедбаних відвалах шахти
Сьогодні, в районі, прилеглому Кімберлі існує ряд занедбаних шахтних відвалів, які можуть мати економічний потенціал. Три з цих звалищах: Caravan Park звалищ, відвалів і Kamfersdam Едді Вільямс звалища Oval. Кімберлі муніципалітет володіє права на видобуток цих областях, які вони сподіваються перетворити в один прекрасний день в дешеве житло. Алмазний Відновлення може бути здійснено на заводі, який прикріплений, і має і води і електрики. Існує ідеальне місце для утилізації хвостів. Кімберлі інфраструктури означає, що вона може бути легко дістатися на літаку, залізничних та інших видів громадського транспорту, великим благом для гірської області.

достовірність інформації
Під час зйомки було зроблено останнім часом, це не легко судити про надійність отриманих звітів. Насамперед, як хвости і відходи були скинуті разом, в результаті чого класів кілька ненадійні і, хоча були взяті зразки з певних областей, класи в інших областях, не перевірено може бути сильно відрізняються. Успішне алмазів Сьогоднішні відшкодувань від Кімберлі хвостосховищ може свідчити про погану методів, використовуваних спочатку в добування алмазів рослини минулого століття. Іншим можливим поясненням є те, що раніше матеріал був Занадто великий помел і дрібні камені не були звільнені або, що більш бідні градуювальних матеріалу була викинута разом з хвостами. Як досвідчений інвестор в Горно Нова Африка, я б сказав, що алмази цього матеріалу, в результаті процесів вивітрювання, були випущені і звертаються у великих кількостях, а також збільшення числа алмази відновлюється.

Caravan Park звалища
На захід від Кімберлі Mine Museum, ці звалища тримати матеріал спочатку видобувається з шахти Кімберлі – одна з найбільших шахт, які існували в 19 столітті підійшов до кінця – з 1871 до 1914 року. Екскаватори добували до кінцевої глибини 1097 метрів. Караван-парк знаходиться у верхній частині матеріалу, який складає від 1 до 2 метрів завтовшки, і, оскільки вона містить деякі 595000 тонн хвостів, відсортовані 9 cpht, Є близько 53550 каратів на суму від загального діамантами, розташованими на території тут, з великим алмазом оговтався від цього звалища досі важить майже 23 карат. У 2005 році було видобуто звалища в цілому 187 днів і 1122 годин. У цілому 74 800 тонн були здобуті і 4,874.28 карат були виявлені при середньому вмісті 6,7 cpht. За оцінками, близько 42% від оригінального матеріалу звалище існує, це означає, що існує величезний потенціал для видобутку та більшу віддачу від інвестицій для цього буде потрібно, щоб довести ці міни повністю активним робочий стан.

Kamfersdam звалища
Близько шести кілометрах на північ від Кімберлі, Kamfersdam звалища тримати матеріал з шахти Kamfersdam, вперше виявлений в 1880 році і добували до 1914 року, коли Перша світова війна спалахнула. До того часу вже були заміновані до 104 метрів у глибину. Kamfersdam хвостосховищах всі розташовані поруч з занедбаної Kamfersdam Північному руднику Кімберлі. Класу історично глава Kamfersdam було 28 карат на 100 тонн (cpht). Двох хвостів цього звалища Всього 5,2 метра або 5,4 млн. тонн хвостів, яка означає, що є висновок 0,63 млн. Всього в 12 карат cpht. Якщо 1000000 тонн добувається тут на рік, повинен бути ще 4 – 6 років, щоб скористатися цим ресурсом. Незважаючи на 12 cpht висновок, насправді досить важко визначити клас матеріалу, розташованого в цьому звалищі, хоча він може бути використаний в даний час. Це буде важливо для виявлення фактичного класу, а також середнього значення за каратами – особливо, якщо це в порівнянні з діамантами знайти в наметове звалища парк так, що справжня оцінка його економічної цінності може бути встановлена. Протягом наступних 4-6 років, видобуток цих відвалів повинні бути надзвичайно прибутковим підприємством, варто інвестицій і надійне джерело доходу і повернення інвестицій.

Едді Вільямс звалища овальні
Близько 3 км на північ від Кімберлі, це число звалищ, які мають дуже мало ресурсів залишається всередині і не варто обговорювати набагато далі, так що ця стаття буде утримуватися від надання в будь-який більш докладної інформації на даному етапі.