володіють франшизи для вас

Володіють франшизи правильний вибір для Вас і Вашої родини, підприємець і власник бізнес-потенціал? Ну, реальність така, що роботу важко знайти, вони платять набагато менше, ніж раніше, і економіка змушує людей взяти справу в свої руки і вивчити шляхи підприємництва. Крім того, єдино вірний шлях, щоб жити життям своєї мрії бути босом.

Реальний питання в тому, “Що таке правильний бізнес для мене? або “є франшиза правильний вибір для мене?

Ось правда про франшизи. Вони мають багатий досвід протягом тривалого періоду часу з однієї простої причини … Системи. Система означає зберегти себе Енергія Час і Гроші. Мені подобається, що … Мені подобається, що багато!

Давайте бути дуже відвертим тут. Найбільш успішною франшизи небудь у світі McDonald `s, не тому, що їх” нагородами “їжа (навіть незважаючи на спекотне досить добре), але тому що їх система є другою немає. Ви можете піти майже будь-якому Макдональдс в світі і в значній мірі те ж саме враження.

При запуску або купівлю традиційного бізнесу, ви, швидше за все, не буде, що розкіш, перевірена система на місці. Справді, якщо ви що-небудь, як я був, коли я почав, ви дізналися ділові навички та підприємництва на цьому шляху. Помилки, які ви зробили, напевно, коштуватиме вам багато грошей.

З іншого боку, є деякі мінуси володіння франшизи. Ви зазвичай мають обмеження території для вашого бізнесу, а потім, звичайно, є ліцензійних платежів, які або на основі валового доходу, а деякі мають мінімальні суми, навіть якщо ви не зробили продажу 1. Ви також обмежені у творчості через необхідність залишатися в рамках свого керівних принципів. Якщо ви великий “нестандартно” мислителя, якому не подобається стягає норм і правил, то, можливо, володіє франшизою не для вас.

В цілому, понад 70% усіх власників франшиз говорять, що вони є прибутковими. Це дивно. Деякі з переваг володіння франшизи включає в себе сильний бренд (хоча не завжди), дивовижні навчання і на поточному освіти, готові бізнес-та маркетингові плани, економія від масштабу в плані важелів при веденні переговорів на нерухомість або постачальників, і багато іншого.

Отримання фінансування для володіння франшизи, як правило, легше, ніж традиційні підприємства, тому що банки воліють кредитувати перевірених осіб у порівнянні з невідомим. Процес купівлі франшизи дуже унікальні тим, що ви будете мати можливість відвідати штаб-квартиру, ви будете мати можливість зустрітися з керівництвом компанії і вам буде надана FDD в якому викладаються всі, що потрібно знати про бізнес, перш ніж підписати на пунктирну лінію. Ви будете перебувати у відмінній позиції, щоб прийняти обгрунтоване рішення.

Суть в тому що володіє франшизою це хороший вибір для підприємців, які хочуть хороший шанс на успіх, і які хочуть жити по-справжньому життя, яку вони бажають.