відкриття бізнесу на Мальті

Мальта має безпечне безпечному середовищі бізнесу, має стабільну економіку і є політично стабільною. Відкриття бізнесу в країні, яка знаходиться на південному кордоні Сицилії і межі Північної Африки на південь Тому заробляти на гарну віддачу. Мальта має хорошу інфраструктуру, яку місцеві жителі і уряд згодні, що можна знайти краще застосування. Джерела зазначили, що менше половини Мальта, AOS інфраструктури в даний час використовуються бізнес-спільноти. Вступивши до Європейського Союзу в 2008 році, Мальта в даний час більше можливостей для торгівлі у великих торгових блоку Союзу. Інвестори в цій країні, в кінцевому рахунку отримати вигоду з цієї ініціативи уряду. До створення бізнес тут, проте, слід знати, що уряд поставив зразка про виробництво і збут певних товарів. Продукти або послуги, також повинні відповідати Європейським союзом, AOS встановлювати стандарти.

Як і в інших країнах, потенційні інвестори повинні прагнути зрозуміти, Мальта, AOS закони, податки і підтримки, що надається місцевими та іноземними інвесторами. У разі, якщо це здається занадто складним, в країні є багато бізнесу, податкових і фінансових консультантів, які могли б допомогти один зрозуміти різні закони та вимоги, застосовні для різних інвестицій. У 1990 році АТ бізнес-потенціал на Мальті лежали в три основні категорії: електронна комерція, аутсорсинг бізнес-процесів та електронної комерції. Сьогодні ситуація не сильно змінилася, однак, перш ніж прийняти рішення, який бізнес створити на Мальті; слід спочатку провести дослідження ринку для того, щоб визначити, які комерційні підприємства більш життєздатні. Мальта, AOS економічного зростання бачив величезний розвитку з 3,4 відсотків у 2006 році до 3,8 у 2007 році внутрішній попит значною мірою сприяли цьому зростанню, але й експорту на європейські ринки також відіграє важливу роль. Зайнятості та створення нових робочих місць сектора виросли одночасно і зареєстрував збільшення на 2 відсотки за той же період. У цілому, Мальта має дешевий і досвідчені праці і при відкритті бізнесу в цій країні, праця має бути найменш інвестора, AOS турбот.

Потенційним інвесторам слід, однак, відзначити, що Мальта імпортує більшу частину свого людини і кормів для тварин. Хоча це може встановити деякі проблеми для деяких, інші сприймають її як можливість для бізнесу. Країна не має нафтових родовищ і тому залежить від імпорту палива для його прожитку. Виробництво хімічних матеріалів, як серед інших товарів посереднику також форми джерел за межами країни. Сектор послуг у цій країні становить 70 відсотків зростання внутрішнього продукту (ВВП). Фінансовий сектор в основному залежить від впливу інших країн, громадянам інвестувати в Мальті.