відкриття бізнесу провести інвентаризацію того, що у вашому портфелі навички

Майже кожен запуск контрольний список, який початківці підприємці будуть читати, мова йде про “повинні знати” інформацію про юридичних питаннях, управління грошовими коштами, продажів, маркетингу і операцій. Насправді, успіх в якості підприємця не тільки спирається на свої знання та ефективне виконання цих принципів, а також вимагає постійної прихильності, буде продовжувати рости і отримання знань у цих областях. На щастя, Є багато ресурсів, доступних у вигляді професійних послуг чи державними установами, які допоможуть нам збільшити наші власні навички в цих областях за доступними цінами. Як ми зайняті себе потрапте на вершину цих бізнес-технічних навичок для управління день у день операції, він не займе багато часу для нас, щоб зрозуміти, що ці навички, хоча і необхідні, може бути не достатньо.

Що може бути не вистачає? Може бути, це те, що інші, менш говорили, пуском в експлуатацію перевірити список – той, який говорить про фактичну поведінку успіху необхідні для успішного ведення та розвитку бізнесу. Навики або риси, такі як рішення, впевненість, спритність і творчість є одними з критичних нематеріальних активів, які важко виміряти і майже неможливо, щоб здавати в оренду. Для більшості з нас це відносно легко дивитися на цифри і знати, якщо грошовий потік є добрим чи поганим чи дивитися на маркетинговий план і сказати, якщо він працював чи ні. З іншого боку, однак, це може бути важко для багатьох з нас володіти до мають обмежені знання або слабкості, особливо якщо ми боїмося, що вступ може змусити нас відкласти наші мрії про бізнес власності. Справа в тому, ми можемо значно підвищити наші шанси на успіх, якщо у нас є час провести інвентаризацію наших навичок і покласти стратегії для підвищення ті, які ми і шукати допомоги і підтримки, де ми боремося.

Для більшості з нас, багато чого з цього самопізнання відбудеться на роботі, і ми сподіваємося, що це відбудеться досить рано, щоб уникнути серйозних наслідків. Тим не менш, з трохи самоаналізу і чесну оцінку наших перевагах і поведінці, ми можемо насправді дослідити наші власні тенденції і покласти коригувальних дій на місце рано.

Наступні прості оцінки, хоча і ненаукового, є одним із способів провести інвентаризацію наших можливостей в деяких з цих не бізнес-технічних галузях. Він заснований на добре прийнята принцип, який успішно використовується у співбесіді протягом багатьох років, – що минуле поведінка є кращим індикатором майбутньої поведінки.

Створіть таблицю з п’ятьма колонами і позначення колонок наступним чином:
1. Навичок або рис – перерахувати наступні 20 ознак. Не соромтеся додавати інші, ви знаєте, щоб бути важливим.
спритність
впевненість
мужність
креативність
рішучості
Самодисципліна
Тверезий розрахунок
гнучкість
трудівник
керівництво
багатозадачному ефективно
Мережа здібності
об’єктивність
Відкритість до нових ідей
політичний здоровий глузд
пружність
самопуск
Навички міжособистісного спілкування
Толерантність до ризику
провидець

2. Рейтинг – За шкалою від 1-10, Оцініть себе по кожному з цих рис – з “1”, тобто у вас є питання про ваших сильних і “10”, що означає у вас є впевненість свої навички сильні в цій галузі.

3. Приклад – Визначити кращий приклад у вашому минулому, що демонструє свою силу у зв’язку з риса чи фахівця в питанні.

4. Стратегія – визначення плану дій для вирішення ваших недоліках в будь-яку межу, де себе оцінку менше 6 – особливо, якщо ви вважаєте це важливим для вашого бізнесу.

5. Чутливість – щоб допомогти зосередитися і визначити пріоритетність ваших зусиль, оцінити навички і риси засновані на їхній відносній значимості для вашого бізнесу. Наприклад, якщо ви продаєте віджети через Інтернет, навички міжособистісного спілкування, які завжди важливі, може бути менш значним, ніж спритність, щоб не відставати від тенденцій інтернет-маркетингу. З іншого боку, якщо ви запустите в домашньому дитячому садку, спритність в дуже суворі правила, уряд може бути трохи складніше, і тому ви можете вибрати, щоб зосередитися на своєму мережеві можливості зберегти і отримати нових клієнтів.

Колонка 3, цілком можливо, найважливіше. Це змушує нас, як підприємці, щоб не тільки говорити, наскільки ми хороші, але насправді визначити конкретні приклади, щоб показати, як ми діяли в минулому. Якщо ви забили собі з високим рейтингом (6 або вище) і не може визначити великі приклади у своєму минулому на підтримку цього рейтингу – вам доведеться переосмислити себе рейтингом балів.

Як тільки ви закінчите вправу самі, попросіть, чия думка ви цінуєте або потенційних ділових партнерів для завершення таку ж діаграму з їх спостереженнями про вас і один одного. Порівнюючи результати повинні дати вам гарне уявлення про те навички ви освоїли й ті, які є потенційними слабкі місця вам може знадобитися звернутися до вас чи поліпшити шанси Вашої команди на успіх. Мозковий штурм потенційних рішень і бути відкритим до того, що він може прийти в багатьох формах. Один підприємець може вибрати, щоб приєднатися бізнесу кластери для обміну ідеями іншого могли б вирішити створити консультативну раду. Ні одного шляху не буде відповідати всім або кожен бізнес-моделі.

Стоять перед нашими страхами голову на значно поліпшить наші шанси на успіх. Останнє, що ми хочемо, як наші підприємства починають рости, щоб з’ясувати, що робити це самоаналіз давно назріла і наші навички банку близька до працюють вхолосту. Почніть приймати акцій сьогодні!