від оренди та операції репо, напівпричепів вантажних автомобілів, великих установок, і по дорозі вантажівок

У нестабільних умовах сучасної економіки, запуск і досвідчені бізнес має унікальну можливість придбати привабливі угоди з оренди і виключення РЕПО для напівпричепів вантажних автомобілів, великих установок і по дорозі вантажівок. Завдяки Договірні економіки, багато кредиторів мають надлишкових запасів, у своїх книгах, що вони повинні покласти назад в їх потік доходів якомога швидше. Ці внутрішні запаси, що не приносять дохід, тому чинить тиск на кредиторів, щоб укласти угоду з споживачем. Ці угоди можуть бути знайдені в ціні, фінансуванні або комбінація обох.

Від оренди і репо підлозі вантажівки був повернутий кредитору в якості оренди закінчився. Орендар прийняв рішення повернути деталь замість здійснення варіант викупу. Репо виникла через невиконання орендарем для не умови оплати або порушення умов договору оренди. У будь-якому випадку, кредитор прийняв ці вантажівки назад і / і тепер вона повинна відновлювати їх і або продати ці вантажівки або повторно здавати їх в оренду.

Кредитор буде або рекламувати свої запаси через свої внутрішні сили продажів, торговельні журнали, такі як truckpaper і т.д. вантажівка трейдера або використовувати зовнішніх фахівців, таких, як брокери, щоб перемістити свої запаси якомога швидше. Іноді, як ці запаси сісти чи інших причин не рухаються, кредитор буде покласти ці предмети на аукціон.

Деякі з кредиторів на ринку рекламували особисті якості кредитного за ціною від 575, до правил банкрутства змінений або ігноруються і стартапи вітається. Крім того, передні грошей, щоб почати оренди може почати як низько як перший внесок, щоб все, що ви могли б в змозі домовитися. Деякі кредитори мають застосування тільки програми до $ 250,000. Там немає фінансової звітності, податкових декларацій або виписки з банківського рахунку потрібна. Крім того, деякі кредитори можуть відкласти деякі платежі, щоб отримати тягачів фінансуються. Викуп статей з цим по дорозі вантажівки можуть варіюватися від $ 1,00 на викуп 10% до 20% Trac оренди можливого викупу справедливої ​​ринкової вартості. Треба розуміти ці положення, тому що вони впливають на прийняття титулу.

У цій статті, тип елементів ми збираємося визначити як потенційних угод для клієнта є наступні виробники.

petebilt, Mack, Kenworth, міжнародних, Freightliner і Volvo.

Крім того, ці підлозі вантажівок використовують значну кількість дизельного палива і бензину цієї вартості слід оцінювати в поєднанні з фінансових витрат вантажівки. Оскільки ціна на нафту продовжує підвищуватися, прийняття рішень як на дилера / кредитором і клієнтом зробило його більш важко збалансувати фактори profitabilty і виживання.

На закінчення, це ринок покупців для напівпричепів вантажних автомобілів, і потрібно оцінити всі фактори, пов’язані з цим придбанням у тому числі витрат на газ, викиди в атмосферу, екологічні вимоги типу, котрі статей і відповідному фінансуванню.

Вдалого полювання для вашого придбання і фінансування, пов’язаного з …