вісім питань, щоб запитати, перш ніж стрибати в ділову можливість

Власники бізнесу іноді роблять помилку, стрибки в ділові можливості занадто імпульсивно, не роблячи відповідну кількість належної обачності.

Це спостереження не настільки очевидні, як може здатися, тому що багато підприємців не в змозі відокремити факти від міфів про їх бізнесі.

Ось два приклади:

По-перше, що ж ви робите висновок, коли ви бачите ознаки в бізнесі підприємця, Inc або Швидка журналів компанії? Наші миттєвої реакції є те, що бізнес повинен бути прибутковим. Однак, це, виявляється, не відповідає дійсності. Більшість підприємств фігурують у ЗМІ мають певний фактор гламуру в них, або спираються на величезні зусилля публічності. ЗМІ з’являлися розповіді на підприємства, які цікаві насамперед і прибутковий секунду. Наприклад, одна компанія, яка спеціалізується на сприянні крайніх спортивних заходів для 18-34 літніх з’явилися в багатьох публікаціях як вельми успішне підприємство. Однак, дивлячись на цифри (не публікується в засобах масової інформації), ця компанія була підлизуватися основному грошові кошти та годування его власника, а не маючи жодних шансів бути прибутковим.

Той же принцип застосовується галузевого аналізу в ЗМІ. Коли я працював у фірмі на Уолл-стріт, перше, що вище керівництво вчив нас було: “Якщо він з’явиться в газеті, це вже занадто пізно.” Два роки тому, кожна газета була, що містить статті про реальні магнатів нерухомості, які спекулювали в гарячих ринках, таких як Південно-Західної Флориди. Я знаю, деякі з цих магнатів, і вони борються за збереження своїх власних будинках (і легкових автомобілів, в одному випадку) сьогодні. Якби ви почали вкладати кошти в нерухомість Прочитавши в газеті статтю, ви були б надто пізно, а в гіршому стані, ніж спекулянти, які увійшли перш, ніж інформаційне безумство.

Якщо ви збираєтеся зробити бізнес рішення і вже не самостійно багатих, забудьте про “гламур фактор”, забути ваше его, і забути про статус. Зосередьтеся на фактах і на детальному належної обачності.

Запитати себе:

1. Наскільки великим може отримати цю можливість?

2. Що є найгіршим з можливих випадку?

3. Які відносні ймовірності досягнення високої, середньої, низької і втрата прибутковості?

4. Враховуючи ймовірність, що є очікуваним результатом цього рішення?

5. Чи мої інвестиції варто з урахуванням очікуваного результату?

6. Чи є у мене талант і ресурси на місці, щоб діяти швидко і скористатися цією можливістю?

7. Як вийти?

8. Які резерви є, коли вона бере в два рази довше і в два рази більше грошей для досягнення успіху?

Звук керівництвом бізнес вимагає акцент на холодних фактів, а не спокусам статусу, гламур, і, будучи в газеті.