в ньому реальні зелені екологічні ніші бізнесу

Як не дивно це може здатися, це лише останні розвитку суспільства, який має середній громадянин сферичне жолоблення з деякої кількості турбота про благополуччя навколишнього середовища. Чи було це медіа-бурю екологічний повідомлень, ціни на газ стрімко зростають, або гроші стимулу Обами новим «зеленим», американського населення в цілому тепер можна вважати чуть-трохи хвилювалися з приводу нашої планети. До цього «одкровення», збереження і сталого способу життя вважалися елітарними лівих рухів крила призначена для відвести очей від важливіших тем для розмови – як зброю масового ураження.

Тепер, коли американці зелений – що ж нам робити з цим?

Промисловість США прийняв приголомшливе дріжджах, щоб його образ «зеленого-IFY ‘- від заплутаною еко-маркетингових кампаній для хіп одяг одяг з пастирським образи пакета екологічно чистих продуктів харчування. Слово «органічний» сам об’їздив поколінь за змістом і зараз коштує мільярди доларів, щоб компанії, як Whole Foods, чий бренд повністю залежить від людей, думаючи, що вони “зеленішим”, купуючи їх їжу. Правда, більшість компаній, як це швидко ребрендинг з основною метою отримання різного роду зелений.

Є кілька компаній, які громадськість повинна стежити за підтримку і за те, що дійсно зелені орієнтовані. Це компанії, які часто орієнтації нішу екологічної проблеми і виконують свою роботу дуже добре. Ці підприємства заслуговують максимальної підтримки з боку як приватного і державного сектора – за наше майбутнє справді залежить від їх постійної еволюції.

Так що деякі з цих компаній?

* Tesla Motors: Tesla Motors дійсно новатор в області створення автомобілів майбутнього, які можуть вплинути на сьогодні. Ентузіаста космічної компанії Елон Маск у вже створений успішний спортивний електромобіль, Tesla Roadster, яка попалася на очі багато знаменитостей. Наступним зусиль буде дешевше і доступніше Model S. Сподіваюся, дрібні виробники, як Tesla буде мати підтримку, щоб рости і пристосувати для багатьох безробітних від балансують автопрому гігантів.

* Сітка Альтернативи: Сітка альтернатив Каліфорнії некомерційна, що забезпечує харчування нужденним громадам за допомогою альтернативних джерел енергії, таких як сонячні батареї. Такі компанії, як ці адреси не тільки зростаючі екологічні проблеми, але і зробити це в соціально відповідальної манері, які впливають громад по всій Каліфорнії.

* Зелена енергія Технології: розробник WindCube-ріжучого краю вітрової турбіни, яка призначена для установки на комерційні міських і приміських районах. Такі технології, як WindCube представляє екологічний варіант для міських жителів. Більше нашого населення в даний час конденсується в міських центрах, ніж будь-коли раніше. Транспортування потужності на більш короткі відстані будуть відігравати важливу роль у стримуванні наша енергія-використання.

Як ми можемо підтримувати такі компанії, як ці?

Один із способів для інших компаній для підтримки зелених технологій є або за рахунок використання своєї продукції для потреб підприємств, або пропонуючи корисні послуги на них. Великих і малих підприємств, так може розглянути питання про внесення інвестицій у майбутнє, купивши щось на зразок WindCube для задоволення їх потреб в енергії.

Один великий прикладом цього є Ньютон On Demand, рекрутингова компанія програмного забезпечення, чия технологія даний час харчування найму та управління заявника зусилля Сітка Альтернативи. Це надзвичайно важливо, тому що знайти і утримання кращих кадрів для екологічно чистої компанією, як це поставить зеленого сектора високих технологій на крок попереду. Чим більше генія заявників, які можуть бути виведені на надання допомоги нашої планети, тим краще.

Найпростіший спосіб для громадськості, щоб підтримувати такі компанії, як ці також використовувати свої продукти або послуги. Хоча більшість людей все ще не мають коштів (особливо в сучасній економіці), щоб купити новий або Tesla WindCube, некомерційна як сітка альтернатив є в значній мірі підтримується за рахунок пожертвувань, де навіть невелика кількість може допомогти.